Англійська для бізнесу - ваш пропуск в світ великих грошей / фото ua.depositphotos.com

Якщо ви станете шукати в інтернеті мовні курси, то з великою ймовірністю виявите не тільки звичайні заняття, але і курси з спеціальної ділової англійської. Якщо вам недостатньо зрозуміло, в чому полягає особливість ділової мови, докладне пояснення знайдете в нашій новій статті.

Головна особливість ділової англійської

У діловій та повсякденній сфері американці і англійці звикли використовувати абсолютно різні мови. Втім, подібна відмінність характерна і українській мові: в діловому середовищі досі використовується маса канцеляризмів і стандартних фраз, що підкреслюють серйозність зустрічі та переговорів. Так ось: якщо ви хочете зануритися в ділову сферу, вам необхідно вчити відповідну мову.

Як нам пояснили викладачі школи бізнес-англійської мови Yappi, головні відмінності ділової англійської полягають в трьох аспектах:

  1. Лексика. Щоб спілкуватися з колегами з інших компаній і обговорювати тонкощі свого бізнесу, вам необхідно володіти спеціальним набором лексики. Наприклад, якщо ви керуєте готельним бізнесом, то англійською вам доведеться говорити і про туристичне законодавство, і про податкові збори, і про підготовку персоналу. На курсах з розмовної англійської така лексика зазвичай не вивчається.
  2. Граматика. В офіційному спілкуванні англійською зазвичай використовуються непрямі звернення, а також пасивні форми. Також діловій мови більше характерні складні конструкції пропозицій.
  3. Надлишок ідіом. Якщо ви вже вивчали англійську, то встигли познайомитися з величезною кількістю ідіом. Але повірте - це була лише мала частина. Офіційна мова також насичена безліччю виразів, які неможливо перевести буквально. І від розуміння яких може залежати результат ділових переговорів.

Якщо ви хочете особисто оцінити відмінності ділової англійської, пошукайте в інтернеті новинні статті на бізнес-тематику або спеціальні ресурси для вивчення англійської. Також ви можете пройти тест, щоб оцінити свій рівень знань в англійській для бізнесу. Навіть якщо ви володієте хорошою розмовною мовою, ваші знання в діловій сфері можуть виявитися не настільки задовільними.

Що ще вчать на профільних бізнес-курсах 

Особлива увага під час занять приділяється вивченню ділової переписки та правил етикету. Необхідно розуміти, що в різних країнах використовуються різні правила складання листів, а також звернення до адресата. Всі ці тонкощі ви зможете вивчити на бізнес-курсах.

Окремо викладач навчить вас відрізняти британську вимову від американської, щоб потім використовувати в діловому спілкуванні саме американську. У бізнес-колах використання британської вимови вже давно стало показником поганого володіння мовою.