Як вибрати двері в інтернеті?

Перед тим як купити двері в інтернеті, уважно вивчайте ринок. Зорієнтуйтеся за брендами та відберіть для себе кількох виробників, продукцію яких ви готові придбати.

А при вивченні асортименту інтернет-магазинів:

⦁    Використовуйте функціоналом сайту. Розгляньте двері, що сподобалися, в декількох варіантах обробки, скомбінуйте її з різними типами фурнітури. Також не забудьте порівняти ціни у різних магазинах.

⦁    Спілкуйтесь з онлайн-консультантом. Дізнайтесь у нього все, що вас цікавить: способи оплати та доставки, вартість монтажу, додаткові відомості про двері тощо. Консультації безоплатні, тож користуйтеся цією можливістю.

⦁    Вивчайте відгуки. Уважно ознайомтесь з думками користувачів про сам магазин та якість його продукції.

Також уточнюйте назву виробника. Купувати двері в інтернеті без вказівки фабрики-виробника не рекомендується, адже компанія, яка заробила собі хорошу репутацію, не приховуватиме цю інформацію.

Як купувати двері онлайн?

Щоб купити двері в інтернеті та не пошкодувати про свій вибір, дотримуйтесь простих рекомендацій:

⦁    Уточніть адресу салону. Практично у всіх великих компаній, крім онлайн-магазину, є реальний шоурум, куди можна прийти й наживо оглянути двері, оцінити їх якість, побачити реальний відтінок тощо.

⦁    Дізнайтеся про порядок повернення товару. Будь-яку продукцію можна повернути протягом 14 днів із моменту покупки. Але в деяких випадках вартість доставки та вивезення оплачує покупець, а не продавець (це треба дізнаватися заздалегідь).

⦁    Уточніть термін доставки. Щоб уникнути неприємних сюрпризів, запитуйте у менеджера точної дати, коли вам привезуть готові двері.

Де придбати двері онлайн?

Найкраще купувати двері у перевірених компаніях, які посідають провідні позиції на українському ринку. Наприклад, у Holz. У неї працює інтернет-магазин дверей, а також відчинено 12 салонів по всій Україні. Компанія безпосередньо співпрацює з виробниками та пропонує широкий асортимент дверей високої якості. Додатково надає професійні консультації з питань вибору, а також послуги вимірювання та монтажу.

Купувати двері онлайн в Хольц легко і зручно: достатньо вибрати на сайті модель, що сподобалася, та оформити замовлення. Якщо бажаєте, приїжджайте до салону, та перевірте якість обраного товару наживо. Коли все влаштовує – залишиться лише оформити замовлення та дочекатися доставки дверей у вказаний час (і монтажу, якщо ця послуга була замовлена ​​раніше).