Трапляються ситуації, коли гроші потрібні терміново, у великій сумі. Позичати у друзів і знайомих під час карантину, коли у них самих дохід нестабільний, не хочеться. Тому найчастіше доводиться звертатися за допомогою до інститутів, що кредитують, серед яких:

  • мікрокредитні організації (МФО);
  • банківські установи;
  • заставні кредитори.

Отримання позики в кожній з цих структур має свої переваги і недоліки. У цій статті ми розглянемо основні відмінності між заставним і беззаставних позикою і підкажемо, куди краще звернутися, щоб отримати гроші швидко, на вигідних умовах і без нервування.

Відмінності беззаставної позики та заставної позики

Ви ще вирішуєте, яку позику вибрати: беззаставну позику або кредит під заставу нерухомості в Києві чи Україні? 

Беззаставний займ видається під більший відсоток, незалежно від того, в банку він буде взятий або в небанківській кредитній організації. Заставне кредитування відрізняється більш помірними відсотковими ставками. Кредит можна отримати під 1,5% на місяць. До того ж, при отриманні позики без надання застави сума виданих грошей буде залежати від розміру доходу. Розмір кредиту під заставу нерухомості в Києві буде залежати від оціночної вартості майна.

false

Для отримання банківської позики на крупну суму під прийнятний відсоток може пройти тривалий час і знадобиться збір великої кількості документів, в т.ч. довідки про доходи. Без застави фізична особа в банку може отримати тільки споживчий кредит зі ставкою близько 40% річних. До того ж, потрібно враховувати, що спочатку кредитний ліміт по споживчій позиці невеликий - пару тисяч гривень - і з часом може зрости до 100 тис. грн.

Позика в МФО видається без розгляду кредитної історії і без довідки про доходи. Однак в більшості випадків початковий ліміт становить кілька тисяч гривень і під дуже великий відсоток (за рік виходить близько 300%). До того ж, зазвичай мікрокредитування проводиться на короткий термін.

Якщо потрібна велика сума грошей терміново, відсутня можливість підтвердження доходу або кредитна історія недосконала, відразу ж варто звернути увагу на заставне кредитування. Процентні ставки у цьому випадку наближені до банківських, часу на оформлення операції йде значно менше, а умови отримання позики спрощені.

Кредитування під заставу

Популярність компаній, що кредитують під заставу майна, зростає, оскільки вони:

  • Не підвищують процентні ставки навіть в період карантину.
false
  • Видають великі суми на тривалий період часу. 
  • Не розглядають кредитну історію і видають позики під заставу майна без необхідності надання довідок про доходи.
  • Заставне кредитування здійснюється під досить низький відсоток. 

Компанія "Банкнота" пропонує послуги по заставному кредитування, гроші можна отримати на період від 3 місяців до 60 місяців. Кредит під заставу нерухомості в Києві надається за ставкою - 18% річних (1,5% в місяць). Суму при цьому можуть видати до 85% оціночної вартості заставленого майна - до 30 млн.грн. Ніякі комісії або додаткові платежі за обслуговування не стягуються, всі витрати по переоформленню бере на себе компанія.

 Оформлення запиту на кредитування в “Банкноті” просте: потрібно зателефонувати за номером на сайті або заповнити форму для зворотного зв'язку. Відповідь по заявці на позику в компанії надається в лічені хвилини.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram