Архітектор Віталій Молочко став новим головою ради директорів національної науково-технологічної асоціації / фото nstau.org.ua/

На зборах Національної науково-технологічної асоціації України було обрано нового голову ради директорів. Ним став архітектор Віталій Молочко.

Про це повідомляють у ННТАУ.

"Віталія Молочка призначено Головою ради директорів Асоціації як професіонала високого рівня, який має системне бачення розвитку освітніх та інноваційних закладів", - прокоментував призначення голова асоціації Віктор Івченко.

Віталій Молочко відомий тим, що він є головним архітектором та проектувальником Президентського університету, який буде збудований на території ВДНГ та запущений у 2023 році. У президентському університеті планують готувати фахівців за найперспективнішими у майбутньому напрямами: ІТ, кібербезпека, штучний інтелект, нанотехнології, аерокосмічні технології; енергетичні технології, біотехнології та науки про здоров'я.  

Архітектурна група "CS" Віталія Молочко має великий досвід реконструкції та реновації публічних установ, співпрацює з Міністерством освіти та науки України, київськими театрами, середньою та вищою освітою та клініками. Фахівці компанії проводили реновацію будівлі Українського інституту науково-технічної експертизи та інформації, відомої як культовий об'єкт архітектури "Літаюча тарілка" архітектора Флоріана Юр'єва.

Довідка. Національна науково-технологічна асоціація об'єднує 24 інноваційні організації, серед яких провідні наукові інституції Національної академії наук України та технологічні парки таких вузів, як "Київська політехніка", технопарк "Київського національного університету" Одеського політехнічного університету, Національного університету біоресурсів та природокористування.

Місія ННТАУ – підвищити роль наукових та технологічних парків в інноваційному розвитку України та сприяти створенню виробництв інноваційної продукції. Наукова співпраця була налагоджена з партнерами Японії. У перспективі – поглиблення співробітництва із Грузією, Молдовою та Азербайджаном.