false

Американський неурядовий "Фонд США - Україна" (The U. S.-Ukraine Foundation) розпочав кампанію "30 зірок України", метою якої є визначення видатних українців, які за останні тридцять років незалежності України досягли значних досягнень у своїй галузі та зробили внесок у просування іміджу України на міжнародному рівні.

"Протягом століть русифікація позбавляла народ України його здобутків і його законної самобутності. Незалежність України дозволяє Україні повернути свою історію та історію свого народу", - вказується на сайті організації. 

Всі зацікавлені особи та організації можуть подати заявки англійською або українською мовами до неділі, 21 листопада, використовуючи спеціальну форму.

Одержувачів буде відібрано комітетом, організованим Українсько-американським фондом. Вони будуть визнані 16 грудня 2021 року на спеціальному заході серії " Україна у Вашингтоні та за межами ", яка буде присвячена вшановуванню народу України та його досягнень.

The U. S.-Ukraine Foundation-незалежна організація у Вашингтоні та Києві, що просуває правозахисні демократичні та економічні реформи в Україні та підтримує спільні цілі обох країн, йдеться на сайті Фонду.