false

Початківці і досвідчені садівники напевно не один раз замислювалися над тим, як важливо придбати якісну розсаду, без прихованих хвороб і ризиків. Купуючи рослини на ринках, людина може стати власником, наприклад, не тієї розсади, яка була заявлена спочатку, адже продавець розповість і піднесе всю інформацію так, як потрібно покупцеві, навіть якщо вона не відповідає дійсності. В результаті цілком може виявитися, що рослина абсолютно не та або зовсім не прийнялася на новій локації.

Щоб обзавестися здоровою рослиною і сповна насолодитися доглядом за улюбленцем, слід відвідати магазин Agromarket і вибрати ідеальний варіант для себе серед безлічі пропозицій. Компанія займається реалізацією тільки тих рослин, які 100% вирощені на території України, тому можна з упевненістю сказати, що всі пропозиції адаптовані під актуальні кліматичні умови.

Представники компанії приділяють особливу увагу упаковці, що дозволяє зберегти коріння саджанця / цибулини або насіння живими і готовими до продуктивного вирощування. Ставка робиться на індивідуальний підхід, тому потенційний клієнт може завжди зв'язатися з менеджерами і отримати приємне і результативне спілкування, засноване на інтересах та потребах замовника.

 Переваги співпраці

  • Магазин повністю усвідомлює свою відповідальність перед покупцем, тому надає лише 100% достовірні дані;
  • У разі необхідності, надається можливість повернення рослини, що не підійшла протягом 14 днів;
  • Відправка покупки здійснюється в будь-яку точку країни, тому стати власниками неординарних і екзотичних рослин можуть навіть люди, які проживають в невеликих селах;
  • Кожна рослина маркується, а перед відправкою замовлення перевіряється на відповідність і на відсутність пошкоджених листочків;
  • На сайті магазина представлені реальні відео-відгуки дійсних замовників;
  • Політика співпраці максимально прозора, тому не варто переживати про наявність будь-яких «підводних каменів», адже їх просто немає;
  • Компанія працює без вихідних, тому зв'язатися з її представниками можна буквально в будь-який день з 9 ранку до 6 вечора.

Ставка робиться на довгострокову співпрацю і створення максимально комфортних для клієнта умов, тому «Агромаркет» користується неймовірною популярністю серед шанувальників садівництва і агрономів.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram