Пов’язана з Ferrero компанія оголосила сьогодні про угоду з придбання бізнесу по виробництву і роздрібному продажу печива під власним брендом Fox у британської компанії Northern Food Grocery Group Limited (NFGG), включаючи бізнес декількох ключових клієнтів.

За останні 12 місяців виручка від бізнесу, який перебуває в стадії придбання, склала близько 157 мільйонів фунтів стерлінгів.

Компанія NFGG зі штаб-квартирою у Великобританії є виробником преміальних брендів печива Fox'S і Rocky, а також інших популярних торгових марок. На британському ринку печива цей бізнес веде свою історію, починаючи з 1853 року. Цей бренд, володіючи дуже сильними традиціями і високою впізнаваністю серед споживачів, займає лідируючі позиції в кожному із сегментів категорії печива.

В рамках цієї угоди пов’язана з Ferrero компанія візьме під своє управління дві фабрики в Кіркхемі і Баттлі.

Завдяки цьому придбанню, а також разом з попередніми придбаннями Biscuits Delacre і Kelsen Group, пов’язана компанія розраховує зміцнити свої позиції в категорії преміального вишуканого печива.

Завершення угоди придбання, що здійснюється відповідно до звичайних процедур та погоджень з регулюючими органами, очікується в найближчі місяці.

Юридичними і фінансовими консультантами пов’язаної з Ferrero компанії в даній угоді були компанії Fieldfisher і Houlihan Lokey.

Про пов’язану з Ferrero компанію

CTH - це бельгійська холдингова компанія, пов’язана з Групою Ferrero.

Про компанію Northern Food Grocery Group Limited (NFGG)

NFGG зі штаб-квартирою в Великобританії є дочірньою компанією Boparan Holdings Limited.

Контакти для ЗМІ:

Марина Татарська, Marina.Tatarskaya@ferrero.com

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram