ТОВ «АККО Інтернешнл», яка була створена 1992 року, є ровесницею незалежної України, зростала і розвивалася разом із розбудовою держави.

Важливість виставкової діяльності важко переоцінити. Правду кажуть, що промислові виставки є віддзеркаленням стану економіки. Вонисприяють підвищенню ділового іміджу України, залученню інвестицій та інтеграції у світову економіку. Це можливість для демонстрації досягнень та потенціалу, впровадження інновацій.

Не одну яскраву квітку в загальний вінок розвитку цієї галузі вплела компанія «АККО Інтернешнл». Почавши з маленької фірми, що налічувала 5 штатних працівників, за 25 років компанія стала лідером виставкового бізнесу України і фахівцем міжнародного рівня.

Щороку компанія організує понад 10 міжнародних галузевих виставок та конференцій B2B формату. Компанія плідно співпрацює з галузевими міністерствами, асоціаціями, науковими закладами України та інших країн. Завдяки цьому заходи «АККО Інтернешнл» стали головними подіями у базових галузях вітчизняної економіки, а також здобули авторитет у іноземних партнерів. Виставки стали площадками зустрічі фахівців із різних країн, демонстрації сучасних технологій, обміну досвідом, розвитку міжнародного партнерства та залучення інвестицій.

Найбільші з них сертифіковані Всесвітньою асоціацією виставкової індустрії (UFI). Це виставки харчової промисловості й упаковки «Inprodmash» та «Upakovka», деревообробної галузі «Lisderevmash», автодорожнього будівництва «AvtoDorExpo», нафтогазового комплексу «Oil & Gas», товарів для дітей «Baby Expo» та «Children’s Fashion Fair». І сама компанія «АККО Інтернешнл» є членом цієї фахової організації, що свідчить про визнання якості та професіоналізму її роботи.

Наразі Україна переживає нелегкі часи. Незважаючи на загальний спад бізнесової активності, і зокрема виставкової діяльності, компанії вдалося головне — повністю зберегти всі виставки та штат співробітників, основне надбання і цінність «АККО Інтернешнл». За 25 років багато працівників компанії пройшли шлях від студентів-початківців до фахівців, які мають відзнаки і подяки від профільних міністерств, Торгово-промислової палати України та Київської міської державної адміністрації.

Нових імпульсів для активізації бізнесу і розвитку міжнародного партнерства додав «безвіз». Наші менеджери мають можливість відвідувати виставки в інших країнах — переймати досвід і водночас популяризувати Україну. Така робота є надзвичайно ефективною. Ще 3–4 роки тому на іноземних виставках доводилося розповідати, що таке Україна — про її розташування, національну ідентичність, економічну і політичну ситуацію. Зараз ми спостерігаємо зацікавленість у співпраці з українцями. На виставках «АККО Інтернешнл» присутні національні експозиції Нідерландів, Китаю, Італії та інших країн.

Результати виставок за останні 2 роки надають оптимізму — потрохи зростає і кількість учасників, і площа експозицій. Це результат плідної праці нашої злагодженої команди, а також довіри та підтримки партнерів, за що ми їм безмежно вдячні.

Стійкому і тривалому успіху компанія також великою мірою завдячує власному Виставковому центру «АККО Інтернешнл», що розташований майже у центрі столиці, в мальовничому парку імені Пушкіна. Крім виставок «АККО Інтернешнл», павільйон дав старт не одному проекту. Концертно-танцювальний зал, збудований ще у радянську епоху, зазнав цілого ряду кардинальних змін: експозиційний простір розширено до 2 800 кв. м, оригінальне архітектурне рішення скляного фасаду відкриває чудовий вид на парк, облаштовані конференц-зали, нові інженерні конструкції та ряд технічних удосконалень, зокрема сучасне освітлення, підключення WiFi. Всі ці перетворення дозволяють проводити у ВЦ «АККО Інтернешнл» заходи різного рівня складності. Таким чином, ми зробили його затребуваним та популярним.

Чимало зусиль докладає «АККО Інтернешнл» і для благоустрою самого парку. Найбільш цивілізований куточок парку — містечко біля Виставкового центру. Тут ви побачите доглянуті газони, прекрасно заасфальтовані доріжки, облаштований спортивний майданчик, гарне освітлення і навіть годівниці для птахів.

Члени колективу на чолі з керівником «АККО Інтернешнл» мають активну громадську позицію, тому компанія постійно займається доброчинністю. Так, тільки за останній рік для трьох військових частин було придбано бензопили і спеціальні гумові чоботи, які конче необхідні хлопцям у польових умовах. А кошти від проданих квитків та каталогів на дитячих проектах були витрачені на допомогу дітям, для яких найзаповітнішою мрією є життя. Має компанія і підшефний сімейний дитячий будинок. Розповідаємо про це лише для того, щоб до благодійності долучалися інші небайдужі.

Ми пишаємося пройденим шляхом. За цей час в компанії загартувався працьовитий колектив однодумців, зросли їх фаховий рівень і впевненість, що підтверджують результати нашої діяльності. «АККО Інтернешнл» здобула гарну репутацію й авторитет у бізнес-колі, про що свідчать наші надійні партнери та лояльні клієнти, які довіряють нам і по праву розділяють із нами наш успіх. Але все це матиме більше сенсу, коли в Україні запанують мир і злагода.

На цьогорічні Різдвяні свята нашому колективу вдалося здійснити давню мрію — побувати у святих місцях в Ізраїлі. Це була незабутня мандрівка — за емоціями і враженнями. Сподіваємося, що наша колективна молитва за мир і злагоду в Україні буде почута.

А ми будемо і надалі наполегливо працювати, щоб зробити свій внесок у розбудову економіки нашої країни та її процвітання.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram