31 січня у креативному просторі IZONE відбулась масштабна презентація національного проекту «Книга-мандрівка. Україна». Книжка реалізована видавництвом #книголав та командою креативної агенції Green Penguin.

Проект вміщує 1200 непересічних фактів про Україну та українців. Формат книги особливий — не довідник і не підручник. Це карта-розповідь, на якій зазначені найцікавіші історико-географічні та статистичні факти про країну в авторських ілюстраціях. До її створення залучили експертів з різних галузей, а також підготували унікальні карти українських міст і областей в авторських ілюстраціях. Книга побудована так, що цікава і дорослим, і дітям.

«Книга-мандрівка. Україна» великоформатне видання, де кожна область України представлена ілюстрованою картою, сповненою цікавих, важливих, але часто маловідомих фактів про кожен край. Під одною обкладинкою зібрано 30 яскраво ілюстрованих карт: Україна, Київ, Львів, Одеса, Харків, 24 області та Крим. Особистості, що надихають, дива природи, історичні події, культурні феномени, архітектурні шедеври, визначні винаходи та економічні об’єкти.

«Ідея створити цю книжку народилася кілька років тому: надто багато змінилося в житті країни, і ми не могли бути осторонь. Революція гідності виявила готовність кожного будувати нову Україну, створювати її новий імідж незалежної, сильної та перспективної держави, яка має що сказати світу», — коментує авторка та співзасновниця агенції Green Penguin Ірина Тараненко.

«Україні справді бракувало такого класного проекту — про нас, але без соняшників та шароварів, та про те, наскільки крута та дивовижна наша країна, як багато в нас цікавинок, окрім Одеси та Львова. Ця книжка — чудова нагода розповісти дитині чи дізнатись самому про нашу історію, можливості, міфи та причини для гордості» — розповідає Світлана Павелецька, партнер видавництва #книголав.

Презентацію книги відвідали сотні шанувальників проекту та українські селебріті. Серед яких були: ведучий програми «Світ навиворіт» Дмитро Комаров, лідер гурту «Друга ріка» Валерій Харчишин, вокаліст гурту «O.Torvald» та представник України на конкурсі «Євробачення-2017» Женя Галич, актори популярного серіалу «Школа» Альона Курта та Яніна Андреєва, фронтмен гурту «Антитіла» Тарас Тополя, актор Остап Ступка, співачка Марічка Яремчук, ведучий і актор Юрій Горбунов.

Частування для гостей приготував Borysov Catering. Партнери проекту: енергетична компанія ДТЕК, природна мінеральна вода «Моршинська», мережа АЗК ОККО (та паназійський ресторан Meiwei).

Більше про книгу можна дізнатися на офіційному сайті проекту «Книга-мандрівка. Україна» та на сторінці у Facebook.

Прибдати «Книгу-мандрівку. Україна» можна у книгарнях України та в інтернет-магазинах.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram