Альона Дегрік про участь компанії LeoGaming в iForum 2018

14:17, 01 лютого 2018
Вікно
50 0

Десята, ювілейна конференція призначена на 25 квітня 2018 року. Місцем, де зберуться бізнесмени, чия діяльність нерозривно пов'язана з IT-сферою, обраний Міжнародний виставковий центр.

Як сказала Альона Дегрік, захід висвітлює важливі для інтернет-діячів питання: бізнес і стартапи в мережі, передові технології, реклама і просування, кіберспорт. Для ФК «Леогеймінг Пей» участь у великомасштабному заході не є дебютною. Компанія спонсорує форум вже в шостий раз, що говорить про її бездоганну репутацію і високий статус на українському та міжнародному ринках.

Конференція iForum включає лекційну і виставкову частину. На інтерактивних стендах учасники заходу можуть зустрітися з представниками українських компаній, що лідирують в області електронної комерції. Альона Дегрік повідомляє, що LeoGaming також представить власний стенд, де пройде презентація інноваційних рішень компанії в сегменті e-commerce. Дана інформація особливо актуальна для творців і розробників онлайн-ігор, які є основними партнерами процессинговой компанії.

На думку Альони Дегрік, проведення презентації буде корисно і для розвитку LeoGaming: захід дозволить охопити більшу частину цільової аудиторії.

Альона Дегрік поки не прокоментувала, чи будуть представники ФК «Леогеймінг Пей» виступати на конференції з доповідями.

ФК «Леогеймінг Пей» — фінансова компанія групи компаній «LeoGaming», яка здійснює безпечне зарахування коштів на ігрові рахунки користувачів онлайн-ігор і систем онлайн-платежів на вигідних умовах. Міжнародна компанія забезпечує доступність розрахунків в будь-якому терміналі, що робить її лідером в сфері обслуговування ігрових сервісів.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter