Система "Розумний будинок" в ЖК корпорації "Укрбуд"

12:49, 25 січня 2018
Вікно
5237 0

Smart house перестає сприйматися як «іграшка», що забезпечує життєдіяльність в будинках і квартирах представників еліти.

Серед великої кількості столичних забудовників підвищеної уваги заслуговує корпорація «Укрбуд». Це державна структура, яка успішно розвивається на ринку київської нерухомості з 1991 року. На момент розпаду Радянського Союзу компанія стала «спадкоємцем» Міністерства будівництва УРСР, але в умовах кризового стану економіки не змогла зайняти позицію лідера.

Секрети процвітання «Укрбуд»

На сьогодні ситуація змінилася докорінно. Корпорація не тільки успішно розвивається, а й ділить позицію лідера на столичному ринку нерухомості з таким «монстром», як «Київміськбуд». Тільки за останні 5 років під логотипом «Укрбуд» було введено в експлуатацію близько 50 ЖК в різних районах Києва. У чому ж секрет успіху?

Можливо, довіру до забудовника викликав держстатус? Так, частково цей показник впливає на купівельну спроможність населення. Українці дійсно більше довіряють державним компаніям. Хоча в разі з «Укрбуд» основне джерело фінансування — приватні інвестори. Причому в ролі головних платників виступають майбутні власники квартир. Більше 90% власників житла купують нерухомість на етапі будівництва. Це дозволяє гарантувати високу рентабельність об'єкта і своєчасну здачу в експлуатацію.

Ще однією перевагою, якою виділяється «Укрбуд», є цегляне будівництво. У 2012 році корпорація взяла під контроль недобудований об'єкт. За півроку закінчила будівництво будинку і ще за три місяці успішно продала всі квартири. Підвищений попит на житло в будинках з цегли докорінно змінив стратегію розвитку корпорації.

Головна «фішка» надійного забудовника

Поряд із бездоганною репутацією і демократичною вартістю житла покупців приваблюють конкурентні особливості. При виборі багато інвесторів цікавляться, чим «Укрбуд» відрізняється від інших столичних учасників ринку нерухомості. Корпорації є чим похвалитися в цьому питанні.

Згідно з планом реалізації об'єктів нерухомості, до 2020 року в 19 ЖК корпорації повинна бути впроваджена унікальна система «розумний дім». Це інноваційна розробка для управління і контролю технікою та інженерією в квартирі. Прогресивна система призначена для гарантування безпеки і планування витрат енергоносіїв, водоспоживання та ін.

Smart house перестає сприйматися як «іграшка», що забезпечує життєдіяльність в будинках і квартирах представників еліти. Сьогодні ця система стає невід'ємною частиною повсякденного побуту. Керуючись опитуванням компанії Tech Trends, в 2018 і наступні роки найчастіше люди будуть використовувати такі новомодні розробки, як «розумний будинок», автономні машини, онлайн-платежі, смарт-годинник, різні трекери та ін.

Вже 36% потенційних покупців нерухомості контролюють техніку і системи у будинку за допомогою персональних пристроїв (смартфона, планшета або ПК). Основні цілі такого впровадження:

 • забезпечення безпеки в будинку;

 • економія коштів шляхом мінімізації споживання комунальних послуг;

 • підтримання оптимального мікроклімату в будинку та ін.

Отже, впровадження системи «розумний дім» — це наступний етап розвитку об'єктів нерухомості. Конкуренція серед забудовників підштовхує до активних дій, тому корпорація вже впроваджує унікальні стартапи.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter