Ferrero стане третім за величиною виробником в США, підтверджуючи тим самим своє неухильне прагнення до подальшого зростання на цьому важливому та привабливому ринку.

Ferrero підсилить своє портфоліо за рахунок асортименту відомих брендів в сегментах шоколадної продукції та кондитерських виробів на основі цукру.

Ferrero розширить свою присутність в сегменті, що чудово доповнює її асортимент шоколадних батончиків і сезонних продуктів.

ЛЮКСЕМБУРГ – 16 січня 2018 р. – Група Ferrero та її афілійовані компанії (Ferrero) – світовий виробник кондитерських виробів – оголосила про остаточну угоду, згідно з якою вона купує кондитерський бізнес Nestlé в США за $2,8 млрд. В 2016 році виручка компанії Nestlé на американському ринку склала близько $900 млн.

Всього Ferrero придбає понад 20 американських брендів із багатою історією та великою впізнаваністю, зокрема такі відомі шоколадні бренди, як Butterfinger®, BabyRuth®, 100Grand®, Raisinets®, Wonka®, а також ексклюзивні права на міжнародний бренд шоколаду Crunch® і на певні локальні бренди в США, такі як: SweeTarts®, LaffyTaffy® і Nerds®.

В результаті цієї угоди компанія Ferrero стане третім за величиною виробником на ринку США, де вона більш всього відома завдяки м’ятному драже tic tac®, цукеркам Ferrero Rocher®, горіховій пасті Nutella®, шоколадним брендам Fannie May та Harry London, а також продукції компанії Ferrara Candy Company (нещодавно придбаній афілійованою компанією Ferrero), до портфоліо якої входять бренди Trolli®, Brach’s® і Black Forest® Gummies.

В рамках цієї угоди Ferrero придбає виробничі американські підприємства Nestlé’ в містах Блумінгтон (штат Індіана), Франклін Парк й Ітаска (штат Іллінойс). Всі співробітники продовжать працювати в своїх офісах в Глендейлі (штат Каліфорнія) і відповідно у всіх інших діючих офісах, розміщених в штатах Іллінойс і Нью-Джерсі.

Голова правління Групи Ferrero Джованні Ферреро сказав: “Ми надзвичайно раді придбанню кондитерського бізнесу Nestlé в США, що представлений справді видатними брендами з багатою історією та неймовірною впізнаваністю. З урахуванням нещодавно придбаних компаній Fannie May Confections Brands і Ferrara Candy Company, наша присутність на американському ринку значно розшириться. Ця угода дозволить нам пропонувати споживачам більше високоякісних продуктів, серед яких – шоколадні батончики, кондитерські та сезонні продукти на основі цукру, а також відкриє нам нові можливості для зростання на найбільшому в світі ринку кондитерських виробів. Ми раді вітати в Ferrero талановиту команду Nestlé та маємо намір продовжувати подальше інвестування в розвиток всіх наших продуктів і брендів на такому стратегічно важливому та привабливому для нас ринку.”

“Поява в нашому портфоліо таких сильних брендів накладає на нас додаткові зобов’язання перед нашими північноамериканськими споживачами - незмінно надавати продукцію найвищої якості,” – відзначив Генеральний директор Групи Ferrero Лапо Чивілетті.

Угода підлягає звичайним умовам закриття та узгодженню і повинна бути повністю завершена до кінця першого кварталу 2018 року.

В якості консультантів для Ferrero виступили юридичні компанії Credit Suisse Securities, Davis Polk and Wardwell LLP і Lazard.

Про компанію Ferrero

Ferrero була заснована в 1946 році в м. Альба (Італія) як сімейний бізнес. Сьогодні компанія, досягнула глобального рівня продаж понад 12 млрд доларів, є третім за величиною виробником на світовому ринку шоколадних кондитерських виробів. Продукція Ferrero реалізується більш ніж в 170 країнах світу. Понад 30 тис. співробітників працюють в компаніях Ferrero в 55 країнах.

Ferrero вийшла на американський ринок в 1969 році, представивши освіжаюче драже tic tac® - продукт, що став іконою в своєму сегменті ринку, а потім цукерки Ferrero Rocher® і горіхову пасту Nutella®.

Нещодавно Ferrero придбала американську компанію Fannie May Confections Brands, виробника відомих брендів Fannie May та Harry London brands, представлених категоріями шоколадних батончиків, цукерок й інших снеків, а також компанію Ferrara Candy Company, що є лідером в сегменті жувальних гумок і сезонних кондитерських виробів, з брендами Trolli, Brach’s и Black Forest.

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

ТОВ «Ферреро Україна»

01033, Україна, м. Київ, вул. Антоновича, 46-46А

Тел.: +38 044 247 19 35

E-mail: Marina.Tatarskaya@ferrero.com

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram