У сучасній глобальній павутині продають будь-які товари - від піци з доставкою додому до автомобілів і нерухомості. Грошовий оборот онлайн ринку, як і споживча аудиторія магазинів в інтернеті, ростуть в геометричній прогресії.

Як і в реальному світі, в комерційному онлайн сегменті є лідери і аутсайдери, успішні магазини, які продають тисячі товарів щодня, і магазини, які ледь відбивають витрати на хостинг. Чому так відбувається?

Виявляється, для того щоб бути успішним комерсантом, потрібно не тільки мати привабливий товар і продуману маркетингову стратегію, а й професійну торгову площадку - інтернет-магазин, який дозволить закріпитися в ринковому сегменті і вийти в лідери у своїй галузі. Магазин, який має доступ до цільової аудиторії з різних джерел, які ефективно конвертуються в продажі і прибуток.

Кращий інтернет-магазин - це сукупність факторів, які і привертають потенційних клієнтів, і підвищують конверсію відвідувачів в покупців, і змушують споживачів знову і знову повертатися для нових покупок саме в цей інтернет-магазин. Факторів, які роблять магазин кращим, багато, і вони можуть відрізнятися в залежності від регіону просування, цільової аудиторії, конкурентних переваг товару і компанії і так далі. Професійний підхід з урахуванням всіх цих факторів як раз і є основним фактором успіху при створенні і роботі магазину в майбутньому.

Розробкою продають сайтів з нуля або доопрацюванням існуючих магазинів займаються профільні компанії, як, наприклад, Proplat, колишня веб-студія Alius, яка здійснила ребрендинг.

Компанія працює з усіма популярними CMS, розробляє адаптивний дизайн ресурсів, встановлює сайти на хостинг, забезпечує безпечну роботу і захист від зломів, інтегрує модулі і функції, незамінні в сфері онлайн продажів. Фахівці компанії пропонують кілька пакетних рішень, в тому числі економ і просунуті пакети.

Фахівці компанії займаються створенням магазинів, їх просуванням, аудитом і автоматизацією, а також широким спектром консалтингових послуг. Згідно з інформацією на сайті Проплат, фахівці студії працюють на результат і мають велике портфоліо, а також позитивні відгуки клієнтів, пропонують індивідуальний підхід і детально вивчають специфіку бізнесу кожного клієнта.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram