Усі знають, що книжка - найкращий подарунок

14:33, 27 грудня 2017
Вікно
299 0

Саме тому Книголав разом з Алло вирішили подарувати вам електронну версію "Планета Pixar. Моя неймовірна подорож зі Стівом Джобсом у створення історії розваг". http://re.allo.ua/d9fur0

За версією Amazon, саме ця книжка вважається найкращою про лідерство та бізнес 2016 року!

Забирай свою цифрову копію книги «Планета Pixar» Лоуренса Леві!

   Видання, що опинилося у топ-списках біографічної літератури багатьох авторитетних американських ЗМІ. Лоуренс Леві, успішний юрист із Кремнієвої долини, 1994 року отримав пропозицію від Стіва Джобса стати фінансовим директором компанії Pixar. Тоді це був сумнівний стартап бізнесмена, який не витримав інтриг великої корпорації.

  «Планета PIXAR. Моя неймовірна подорож зі Стівом Джобсом у створення історії розваг» - це захоплива історія про те, як невелика графічна студія перетворилася на одну з найпотужніших голлівудських компаній.

  На сторінках цієї книжки ви дізнаєтеся про дружбу й співпрацю Лоуренса Леві та Стіва Джобса, проникнетеся атмосферою Кремнієвої долини та Голлівуду, зазирнете всередину компаній Pixar та Disney і пов’язаних із ними юридичних фірм та інвестиційних банків.

  «Ця книжка про те, що за готовим продуктом, який ми тримаємо в руках, завжди стоїть кропітка праця багатьох людей» - коментує парнерка #книголав Світлана Павелецька. – «Чи то книжка, чи новий ґаджет, а чи мультфільм - ми бачимо тільки кінцевий результат. А ця історія пропонує нам зазирнути за лаштунки побаченого та дізнатися, з кого та з чого складаються всі ці чудові речі.»

  Творчі імпульси й вимоги реального світу, креативні ідеї та комерційні ризики, а також безліч паралелей, що стосуються всіх аспектів сучасного життя, – подорож в історію злету студії Pixar буде насиченою, багатогранною і неймовірно цікавою!

   Книга – кращий подарунок. Найкраща книга 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter