Інноваційна Благодійність з Visa та порталом Portmone.com підтримує Програму ЮНІСЕФ "Інклюзивна освіта"

18:09, 22 грудня 2017
Вікно
166 0

14 грудня, 2017 ‒ ЮНІСЕФ, Visa та портал Portmone.com оголошують про старт кампанії #ІнноваційнаБлагодійність. За кожну транзакцію, здійснену на порталі Portmone.com карткою Visa в період з 18 грудня 2017 по 27 січня 2018 року включно, компанія Visa перерахує 1 грн на підтримку програми Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ «Інклюзивна освіта».

Мета кампанії — підвищити обізнаність про важливість інклюзивної освіти для дітей в Україні. Програма дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ «Інклюзивна освіта», яка передбачає відновлення або створення інклюзивних кімнат в 25 дитячих садках України, покликана зробити доступною якісну дошкільну освіту для дітей з інвалідністю.

На сьогодні більшість дитячих садків в Україні не пристосовані для дітей з інвалідністю. Інклюзивні кімнати потрібні та важливі для розвитку та виховання всіх дітей, проте вкрай важливі для дітей з інвалідністю, оскільки допомагають реалізувати невід’ємне право кожної дитини на освіту та розвиток з перших років життя.

В рамках акції #ІнноваційнаБлагодійність компанія Visa вже зробила благодійний внесок на підтримку Програми ЮНІСЕФ «Інклюзивна освіта» в розмірі 50 тис. доларів США. З 18 грудня 2017 до 27 січня 2018 р кожен українець зможе підтримати цей важливий соціальний проект, просто сплачуючи свої рахунки онлайн. Сподіваюся, що разом ми зможемо привернути увагу суспільства до питання важливості інклюзивної освіти», - сказав Дмитро Крепак, в.о. голови регіону СНД і Південно-Східної Європи компанії Visa.

«Ми високо цінуємо підтримку компаній Visa та Portmone.com у впровадженні інклюзивної освіти в Україні. З допомогою, зібраною в ході кампанії, ЮНІСЕФ зможе зробити доступними для дітей з інвалідністю близько 25 дитячих садків у різних регіонах України. Право на навчання та розвиток є у кожної дитини, і разом ми зможемо створити можливості для всіх» - зазначила Джованна Барберіс, Голова Представництва ЮНІСЕФ в Україні.

«Сервіс Portmone.com, по суті, прагне звільнити час людей від рутини для того, що є дійсно важливим у житті. Це може бути сім’я, діти, допомога іншим тощо. В цьому ми бачимо найвищу місію нашої діяльності. Саме тому ми беремо участь у спільній акції з Visa, спрямованій на підтримку дітей з інвалідністю. Ми віримо, що допомога тим, хто цього потребує найбільше, є ще одним кроком до кращого, більш гармонійного суспільства», - прокоментував Святослав Комаха, CEO Portmone.

Акція триватиме з 18 грудня 2017 року до 27 січня 2018 року.

Подробиці та умови акції доступні на сайтах visa.com.ua та portmone.com.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter