Вам потрібно терміново перевезти меблі в іншу квартиру або офіс? Оптимальним варіантом буде довірити її транспортування компанії, що спеціалізується на наданні мувінгових послуг. Однак деякі люди відмовляються від допомоги професіоналів, вважаючи за краще все робити самостійно. Спробуємо розібратися, чому вони так роблять.

Причина №1. Ви вважаєте, що впораєтеся самі

Мабуть, найчастіше люди не звертаються до послуг компаній-перевізників, бо вважають, що зможуть виконати весь необхідний обсяг робіт самостійно.

Але ми б не рекомендували вам переоцінювати свої сили. По-перше, варто розуміти, що для перевезення, наприклад, великого кутового дивана або пари крісел вам у будь-якому випадку доведеться шукати вантажний автомобіль і платити за нього. При цьому від водія, знайденого за оголошенням, ви не отримаєте ніяких гарантій щодо того, що ваші меблі залишаться цілими й неушкодженими.

По-друге, за відсутності належного досвіду ви можете і самі пошкодити дорогі меблі (подряпати оббивку, розбити скло на шафці і т. д.) під час виносу з квартири — особливо в тому випадку, якщо у вашому будинку немає вантажного ліфта. А ще їх можна випадково зламати при розбиранні або неправильно зібрати після перевезення.

Причина №2. Ви не поінформовані про спектр послуг, що надаються

Можливо, ви переконані, що перевезення меблів в Києві передбачає тільки її транспортування з пункту А в пункт Б, а інші роботи (винос, занесення в квартиру і т. д.) вам доведеться виконувати самостійно. Але це припущення в корені невірно.

Хороша компанія-перевізник візьме на себе всі клопоти, пов'язані з процесом транспортування. Сюди входить і розбирання меблів, і їх упаковка з використанням спеціальних матеріалів, і винос, і завантаження в автомобіль (за необхідності — із застосуванням транспортного обладнання).

Причина №3. Ви боїтеся, що при перевезенні меблі будуть пошкоджені

Довірте роботу з перевезення меблів професіоналам — і вам не доведеться хвилюватися про цілісність та збереження речей. Кваліфіковані вантажники компанії-перевізника швидко і правильно розберуть збірні елементи конструкції (згідно з інструкцією виробника), а потім упакують кожен елемент окремо так, щоб виключити ймовірність пошкоджень під час перевезення.

Варто відзначити, що компанія-перевізник несе повну матеріальну відповідальність за збереження вашого майна і за будь-яких форс-мажорних обставин повністю відшкодовує вам втрати.

Причина №4. Ви хочете заощадити

Багато киян живуть учорашнім днем, лишаючись впевненими в тому, що послуги транспортування меблів обходяться дуже дорого. Але на ділі при виборі правильної компанії-перевізника, попередньому обговоренні умов переїзду з її менеджером, грамотному плануванні і виборі оптимального автомобіля.

Гнучка цінова політика, повний спектр послуг, абсолютна безпека перевезень, знижки постійним замовникам: головне завдання мувінгової компанії Trans-moving — зробити задоволеним кожного клієнта.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram