За традицією наприкінці кожного року бізнесмени підводять підсумки і аналізують результати діяльності. Особливо цікаво почути думку керівників компаній, що займають позицію лідера в тому чи іншому сегменті. Своїм баченням ситуації, що склалася на кінець 2017 року на ринку онлайн-платежів, поділилася Альона Дегрик, гендиректор і засновник компанії LeoGaming.

Діяльність Вашої компанії пов'язана зі сферою прийому платежів. Яким цей рік став для ваших клієнтів?

Альона Дегрик: Аналізуючи ситуацію на ринку електронних платежів, ми зробили висновок, що більшість компаній змогла зберегти стабільність. Цьому сприяла відсутність коливань на ринку валют. Була проведена часткова індексація заробітної плати, що призвело до поліпшення фінансового становища клієнтів. Середній чек користувача термінальних мереж виріс на 10-15 відсотків, збільшилася кількість транзакцій по найбільш затребуваним сервісів. Показники можна назвати грандіозними, але вони є хорошим знаком для сфери онлайн-платежів. Для учасників ринку онлайн-розваг настає час запропонувати клієнту ще більш якісні послуги. Ми ж постараємося доповнити каталог вже наявних сервісів.

Іншими словами, в 2018 році ми чекаємо від LeoGaming появи на українському ринку нового сервісу?

Альона Дегрик: Говорити про це поки що рано. Ми намагаємося налагодити плідну співпрацю з ключовими видавцями онлайн-ігор, пропонуючи їм найбільш привабливі умови для прийому платежів. В якості вагомого аргументу ми наводимо факти: перше — спостерігається впевнене зростання числа прихильників онлайн-ігор в Україні; друге — сфера онлайн-розваг все частіше стала залучати більш дорослу і більш платоспроможну аудиторію; третє — ліцензійні ігри впевнено витісняють з ринку «піратський» контент. І четверте — користувачі починають розуміти переваги переведення електронних платежів за допомогою не тільки терміналів, але і карт. І ми готові надати каждому клієнту оптимальне платіжне рішення.

Якою Ви бачите роботу LeoGaming в наступаючому році?

Альона Дегрик: Наприкінці цього року Steam, всесвітньо відомий магазин цифрової дистрибуції ігор, додав до списку беруть участь в оплатах валют українську гривню, що негайно позначилося на ціновому показнику: оплати за участь в онлайн-іграх стали зрозумілішими, а в деяких випадках навіть дешевшими. Це говорить про те, що український ринок готовий бути відкритим для діяльності глобальних компаній. Ми, в свою чергу, націлені на створення вигідних умов для діючих і потенційних партнерів по бізнесу.

На завершення бесіди Альона Дегрик додала, що мільйони українських гравців можуть розраховувати на те, що компанія LeoGaming зробить все можливе, щоб процес прийому онлайн-платежів був зручним і зрозумілим.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram