Вже четвертий рік поспіль компанія «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» успішно співпрацює з інтернет-магазином Zakaz.ua, популярність якого зростає з кожним роком. Попит на послуги  онлайн-замовлень продуктів харчування набирає значних обертів у всіх куточках України. Керуючись потребами та бажаннями своїх клієнтів, компанія «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» прийняла рішення розширити географію власної електронної комерції ще на 3 міста: відтепер жителі Житомира, Вінниці та Запоріжжя також можуть замовляти товари з доставкою додому на сайті www.metro.zakaz.ua. Нагадуємо, що окрім вищевказаних міст, сервіс доступний для жителів Києва, Дніпра, Харкова, Одеси та Львова.

Окрім нових локацій онлайн-шопінгу, «МЕТРО Кеш енд Кері Україна»  впроваджує й інші послуги, спрямовані на задоволення потреб професійних клієнтів: відтепер онлайн-замовлення на сайті metro.zakaz.ua доступні й для юридичних осіб. При такій співпраці між клієнтом та METRO укладається договір, а оплата здійснюється готівкою або за безготівковим розрахунком. Тож відтепер на сайті www.metro.zakaz.ua професійні клієнти зможуть придбати канцелярію, напої, паперові вироби й інші необхідні товари, та розплатитися за них у найзручніший спосіб. Серед інших переваг замовлення товарів за допомогою metro.zakaz.ua – експрес-доставка з METRO протягом двох годин, трирівневий цінник на більш ніж 50% асортименту (оптова ціна при замовленні від певної кількості одиниць) та можливість замовлення побутової техніки.

Дар’я Геращенко, директор Zakaz.ua:«Metro.zakaz.ua – це бізнес-модель, яка виграє за рахунок оптимальної логістики, клієнторієнтованого ціноутворення, що отримує відображення на сайті в режимі реального часу, та лояльності клієнтів. Незважаючи на кризу, попит на продовольчі товари не зменшився. Крім того, дедалі більше людей  почали звертати увагу на вартість свого часу. Тому в 2017 році наш бізнес зростає навіть швидше, ніж ми очікували, і це надихає нас на нові перемоги. А з таким партнером як «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» ми впевнені, що  доставляємо клієнтам товари найвищої якості, які відповідають усім нормам та задовольняють потреби навіть найвибагливіших гурманів».

Мартін Шумахер, генеральний директор «МЕТРО Кеш енд Кері Україна»:«Задовольнити всі потреби своїх клієнтів – ось головна місія будь-якої компанії. А в який саме спосіб це буде зроблено, залежить лише від покупців, які самостійно обирають найзручніший для себе варіант. Розуміючи це, компанія «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» заохочує своїх клієнтів здійснювати покупки, не лише безпосередньо у торговельних центрах, а й дає їм можливість купувати продовольчі товари онлайн. Надавши можливість комбінувати покупки, ми збільшуємо цінність нашої компанії для клієнтів METRO та підвищуємо лояльність до нашого бренду».

Про компанію «МЕТРО Кеш енд Кері Україна»

«МЕТРО Кеш енд Кері Україна» вийшла на український ринок у 2003 році. Наразі компанія управляє 23-ма класичними центрами оптової торгівлі METRO Cash & Carry  у Києві, Одесі, Дніпрі, Одесі, Харкові, Львові, Кривому Розі, Полтаві, Вінниці, Запоріжжі, Чернівцях, Миколаєві, Рівному, Івано-Франківську, Маріуполі та Житомирі; та двома магазинами оптової торгівлі «Бери-Вези» у Тернополі та Луцьку. За понад 13 років діяльності в Україні METRO Cash & Carry інвестувала в національну економіку 550 млн. євро. Обсяг продажів компанії «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» за 2015/2016 фінансовий рік (жовтень 2015 р. – вересень 2016р.) склав 420 млн. євро.

www.metro.ua

METRO Cash & Carry представлена у 25 країнах понад 750 центрами оптової торгівлі. Налічуючи понад 150 000 співробітників у світі, компанія досягла обсягу продажів у понад 29 млрд. євро у 2015/2016 фінансовому році (жовтень 2015 р. – вересень 2016р.) METRO Cash & Carry входить до складу METRO  Wholesale & Food Specialist Company.

METRO Wholesale & Food Specialist Company (W&FS Co.) – провідна міжнародна компанія, що спеціалізується на оптовій торгівлі у сфері продуктового рітейлу. До торговельних підрозділів METRO W&FS Co. входять  METRO Cash & Carry, Real, та інші асоційовані компанії. METRO W&FS Co. працює у 35 країнах світу, надаючи робочі місця понад 150 тис. людей. У 2015/2016 фінансовому році (жовтень 2015 р. – вересень 2016р.) обсяг продажів компанії METRO W&FS Co. склав 37 млрд. євро. Компанія пропонує індивідуальні рішення для задоволення локальних та міжнародних потреб своїх оптових та роздрібних клієнтів.

_________________________________________________________________

Про компанію Zakaz.ua

Zakaz.ua – це служба доставки продуктів із супермаркетів. Компанія була заснована в Україні в 2010 році.

Разом з партнерами-рітейлерами Zakaz.ua побудувала успішний бізнес, що включає в себе створення та підтримку інтернет-магазину відповідного рітейлеру, прийом, комплектацію, упаковку, короткострокове зберігання та доставку замовлень до дверей споживача.

На сьогоднішній день Zakaz.ua співпрацює з провідними рітейлерами, присутніми на українському ринку: Auchan, Fozzy, Metro Cash & Carry, Novus. Компанія представлена у містах-мільйонниках (Київ, Одеса, Львів, Харків, Дніпро) та за останні декілька місяців Zakaz.ua розширила географічну присутність, запустивши доставку продуктів з центрів оптової торгівлі METRO Cash & Carry у  Житомирі, Вінниці, Запоріжжі.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram