"Музей новин" отримав European Excellence Awards 2017

14:21, 01 грудня 2017
Вікно
41 0
false

Проект першого в Україні «Музею новин» став переможцем премії European Excellence Awards 2017 – найпрестижнішої нагороди сфери зв’язків із громадськістю та корпоративних комунікацій у Європі.

Інноваційний український проект змагався в категорії «Східна Європа», а першість конкурсу виборов у таких номінантів, як: Miratech, Hope for Mundial Association, KPMG Poland, The Employers of The Republic of Poland.

Переможці European Excellence Awards 2017 були оголошені вчора, 30 листопада, на церемонії нагородження у Гамбурзі.

Музей новин – масштабний культурно-освітній проект, який, показавши сучасну історію очима ТСН, став найпопулярнішою музейною подією в історії України.

Проект створив для телебачення новий підхід до безпосереднього спілкування із глядачами. Його експозиція складалася із 10 залів з інтерактивними зонами, які розповідали про те, як створюються новини, як вони впливають на життя своїх героїв і суспільства в цілому, розкрив таємниці рейтингів, презентував унікальні експонати часів здобуття незалежності, а також представив 100 головних новин України за останніх 25 років.

Музей новин був реалізований агенцією «Gres Todorchuk PR» разом з 6 командами запрошених спеціалістів до 20-річчя ТСН на замовлення 1+1 медіа. За 3 тижні роботи виставки в Мистецькому арсеналі її відвідало понад 100 000 відвідувачів.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter