Приємні осінні клопоти

Вже декілька років у багатьох європейских країнах Чорна п’ятниця розпочинає довгоочікуваний період зимових розпродажів. Цей захід традиційно відбувається наприкінці листопада, а якщо точніше - після американського свята Дня подяки. Запозичивши цю традицію у американців, більшість країн зберегли й дату проведення. Цього року “свято шопінгу” відбудеться 24 листопада.

Чорна п'ятниця

Листопадовий розпродаж приваблює багатьох, хто сподівається купити якусь довгоочікувану річ з вагомою знижкою. Деколи вдається знайти справжній “шопінговий скарб”. Скидка до 70% дозволяє придбати фірмову технику, одяг чи інший виріб відомого бренду за бюджетну ціну. Для когось це стає можливістю зробити покупку, яка в інші дні була б занадто дорогою.

У Чорну пятницю - за подарунками

Помірковані, розсудливі покупці на квапляться витрачати зайві гроші навіть з огляду на знижки. Далеко не завжди вдається придивитись для себе якісь корисні речі с дійсно вигідною ціною. Та це ще не привід ігнорувати п’ятничний розпродаж. Варто пригадати, що не за горами день Святого Миколая, Новий рік, а далі - Різдво. Тож, можливо, варто скористатись таким чудовим шансом і пошукати на розпродажу подарунки?

Справді, якщо добре подумати, у такого рішення є чимало плюсів. По-перше, знижки Чорної п’ятниці роблять доступними товари, які перед зимовими святами можуть стати надто дорогими. По-друге, якщо хоча б частина презентів придбана заздалегідь, кількість святкових клопотів відчутно зменшиться. Крім того, досвід показує, що у передсвятковій втомі буває непросто вигадати хорошу ідею для подарунку. Фантазія звужується до солодощів чи алкоголю, банальної парфюмерії чи листівок з грошами. А на осінньому розпродажу можна відшукати щось дійсно оригінальне, вдале та несподіване.

Де відшукати недорогі та приємні подарунки

Розпродаж у великому інтернет-супермаркеті - це можливість зекономити не тільки гроші, але й зусилля. Що може бути простіше, ніж погортати сторінки сайту у пошуках знижок? Для цього не треба ані виділяти окремий час, ані кудись їхати. Такий шопінг можна здійснити з комп’ютера чи смартфона, зранку чи в обідню перерву на роботі.

Одні з найбільш вигідних та зручних умов пропонує відомий інтернет-магазин “Розетка”. На його віртуальних полицях представлене величезне різноманіття речей. Наприклад, комп’ютерна та побутова техніка, електроніка, інструменти, домашні, спортивні чи автомобільні товари. Тут є відділи одягу, косметики, канцелярії, продуктів. Власне, тут є все, що можна відшукати у найбільшому сучасному гіпермаркеті.

На які саме товари будуть поширюватись знижки, покупці дізнаються лише 24 листопада. Але тим, хто зацікавлений в розпродажу, слід заздалегідь потурбуватись про отримання знижок. Для цього потрібно зайти на сайт магазину та вказати свою електронну адресу. В день Чорної п’ятниці на вказану пошту буде надіслано промокод. Саме він і відкриє доступ до численних знижок. Отримати більше інформації про умови листопадового розпродажу в інтернет-магазині “Розетка” можна за посиланням https://rozetka.com.ua/blackfriday/

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram