Тренінг для журналістів БюджетPro

19:31, 17 листопада 2017
Вікно
226 0

Про бюджет від спікерів МінФіну, зрозумілою мовою .

Встигніть зареєструватися на проект БюджетPro за посиланням.

Як формується бюджет України? Яким чином фінансуються місцеві бюджети? Як на Бюджет-2018 вплине державний борг України? 

Отримайте відповіді на ці та інші питання про державний бюджет від тих, хто його формує! Протягом листопада-грудня 2017 представники Міністерства фінансів поділяться деталями формування державного та місцевих бюджетів, а також розкажуть, яким чином суспільство може відслідковувати бюджетні витрати. 

Усі лекції відбуватимуться з 21 листопада до 7 грудня у MediaHub (м. Арсенальна, вул. Омеляна-Павленка, 4/6); 

Запрошуються представники ЗМІ та громадського суспільства. 

Тренінг реалізується спільно Міністерством фінансів та Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. 

Довідка: Проект «Ефективне управління державними фінансами» реалізується федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Урядів Німеччини та Великої Британії. 

Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH підтримує уряд Німеччини в досягненні цілей у сфері міжнародного співробітництва заради сталого розвитку. Пріоритетними напрямами німецької співпраці з Україною є: демократія, громадянське суспільство, державне управління, децентралізація, енергетика та сталий економічний розвиток. Окрім пріоритетних напрямів німецька співпраця охоплює, зокрема, підтримку подолання кризових ситуацій на сході України, а також співробітництво у сфері запобігання ВІЛ/СНІД.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter