Сьогодні для київських школярів зі спеціальної школи I-II ступенів №12  керівник політичного, економічного та інформаційного відділу посольства Наджла Аль-Раїс і консультант економічного відділу Вікторія Рахматулліна за підтримки Благодійного фонду Мохаммеда ібн Рашида Аль Мактума підготували спеціальні подарунки!

2017 рік проголошений керівництвом країни «Year of giving», і саме під цим девізом відбувся захід, завдяки якому діти отримали рюкзаки зі шкільним приладдям, зошити, ручки, фарби, олівці, альбоми та багато інших корисних речей для комфортного навчання.

Окрім 61-го шкільного набору для учнів, які цього потребують, посольство подарувало школі №12 частину лабораторного обладнання для класів фізики та хімії, а також оснастило мультимедійними екранами шість шкільних кімнат. 

«Важливий пріоритет діяльності нашого посольства – надавати допомогу і творити добро. І це особливо актуально з огляду на «Year of giving», проголошений у нашій країні. Нам приємно організовувати подібні акції, тим самим виявляючи нашу повагу до українців та бажання зміцнювати дружбу та партнерство між нашими державами. Такі подарунки допоможуть дітям здобувати й поглиблювати знання, адже за ними майбутнє», – зазначила керівник політичного, економічного та інформаційного відділу Посольства ОАЕ в Україні Наджла Аль-Раїс.

Також для школярів підготували розважальну програму, що стала гарним доповненням заходу. Діти не лише отримали корисні для навчання і творчості набори, але й море позитивних вражень та незабутніх емоцій.

Своєю чергою школярі зустрічали дорогих гостей – іноземних дипломатів і працівників посольства – за українським звичаєм з хлібом та сіллю.

У планах Посольства ОАЕ в Україні ще багато заходів, спрямованих допомагати тим, хто цього потребує. Так, днями подібні акції відбудуться ще в кількох школах столиці. А підсумковою подією стане благодійний захід у КМДА, який відбудеться за участі Київського міського голови Віталія Кличка.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram