Мистецтво маніпуляції у фільмі "Афера доктора Нока"

20:44, 24 жовтня 2017
Вікно
90 0

Сподобатися всім, за винятком священника. Заробити на брехні, і щоб усі були щасливі. Одуматися, та завоювати кохану! Вишукана комедія з Омаром Сі виходить в прокат 2 листопада.

Сповнений оптимізму і людяності фільм режисера Лоррейн Леві є вільною адаптацією відомої книги "Нок, або Чудеса медицини".

У головній ролі зірка комедійної драми "1+1" і перший темношкірий актор, який удостоївся найбільшої французької кінопремії "Сезар" – Омар Сі. Його герой розумний, чарівний і вкрай підприємливий. У минулому спритний шахрай, Нок приймає рішення почати нове життя й осісти у затишному містечку на сході Франції. Освоївшись на новому місці, він прикидається досвідченим домашнім лікарем. Тонкий психолог і красномовний майстер маніпуляції, Нок з легкістю вигадує для кожного відповідний діагноз і винахідливий спосіб лікування. Заробивши авторитет у жителів, він задоволено рахує гроші і паралельно підшукує ключик до серця місцевої красуні. Однак суспільне визнання провокує заздрість деяких жителів, у тому числі й тих, кому є що розповісти про сумнівне минуле Нока.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter