Свято дружби народів OUTLOOK WORLD CULTURE FESTIVAL пройшло із повним аншлагом

09:00, 10 жовтня 2017
Вікно
121 0

7 жовтня в Колонній залі Київської міської ради відбувся четвертий фестиваль культур народів світу OUTLOOK WORLD CULTURE FESTIVAL, який представив у різних проявах культуру близько 40 країн світу за участі 35 посольств іноземних держав і діаспор. Фестиваль щорічно організовує проект OUTLOOK, який працює у сфері медіа та культурної дипломатії.

Цього року фестиваль викликав неабиякий ажіотаж з боку публіки. Черга бажаючих потрапити на свято простяглася на сотні метрів.

На заході відвідувачі змогли ближче познайомитися з культурними особливостями народів світу: Австралії, Азербайджану, Аргентини, Вірменії, Бангладеш, Білорусі, Болгарії, Гани, Гвінеї, Німеччини, Греції, Індонезії, Індії, Іраку, Ірану, Казахстану, Камеруну, Кенії, Кореї, Киргизстану, Лівану, Малайзії, Молдови, ОАЕ, Пакистану, Румунії, Сирії, Судану, Таджикистану, Туркменістану, Угорщини, України, Узбекистану, Чорногорії, Японії, ромської, гавайської, і кримськотатарської культурами і багатьма іншими.

«Ми раді дарувати Києву вже вчетверте яскраве свято культур і народів. Глибоко переконані, що цінності, які ми пропагуємо у рамках наших заходів поділяють люди в усьому світі. Доброта, відкрите серце, бажання пізнавати нове та взаємоповага – це шлях до миру і єднання. Те, що цього року на наш захід вишикувалась багатотисячна черга із бажаючих потрапити на нього  - говорить про те, що українці відкриті до світу, а така кількість учасників фестивалю показує повагу інших держав до України. Кращого результату годі й чекати. Це спонукає нас як організаторів розширювати масштаби і площі цього дійства», - зазначила організатор OUTLOOK WORLD CULTURE FESTIVAL Дарія Карякіна.

Організатори приготували низку цікавих майстер-класів, серед яких кожен знайшов щось для себе, як-от: мехенді, корейську, вірменську й бенгальську каліграфію, українське ткацтво, розпис корейських масок і віял, створення скульптур та ляльок із різнотрав'я; гості навчилися створювати символ Болгарії – троянди та багато-багато іншого, що дозволило долучитися до культури і традицій інших народів. Світлини, зроблені в спеціально створених художніх фотозонах, допоможуть зберегти спогади про це свято ще на довгі роки. Багато гостей одягалися в національні костюми народів світу,що їм пропонували в тематичних стендах посольств.Усіх гостей свята чекала динамічна програма, завдяки якій вони змогли реалізувати свою невеличку кругосвітню подорож, доторкнувшись до автентичних предметів побуту, текстилю, ремісничих виробів різних країн та особисто поспілкуватися з представниками інших народів, а також насолодитися барвистими дефіле національних костюмів, запальними танцювальними і вокальними номерами, дегустаціями традиційних страв і напоїв.

Цього року співорганізатором заходу стала Київська міська рада. Варто зазначити, що четвертий фестиваль OWCF також приєднається до проведення Європейського тижня місцевої демократії – загальноєвропейського заходу, організованого органами місцевої та регіональної влади 47 країн-членів Ради Європи і присвяченого даті підписання Європейської Хартії про місцеве самоврядування 1985 року.Мета фестивалю – встановлення дружніх відносин між націями, налагодження культурних зв'язків між державами і сприяння обізнаності українців про особливості культури народів світу  і популяризація українських надбань. Фестиваль проводиться за підтримки дипломатичних місій і посольств іноземних держав в Україні, національно-культурних спільнот, громадських організацій, діаспор, а також за сприяння Державного підприємства «Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв».

На фестивалі в центрі Колонної зали створили символічний «Сад цінностей». Відвідувачі заходу обирали близькі їм цінності, надруковані у формі каштана – дерева-символу Києва, і чіпляли листочки на гілки декоративних дерев. Таким чином, до кінця фестивалю гості свята повністю сформували сад. Відкрити церемонію створення саду було надано честь Послам і почесним гостям фестивалю, які в межах офіційної частини першими прикрасили дерева розданими їм табличками з назвами своїх країн на знак того, що вони поділяють ці цінності. Серед почесних гостей були Надзвичайні і Повноважні Посли Кореї, Казахстану, Азербайджану, Молдови, Афганістану, Узбекистану, Сирії, Аргентини, Ірану, Пакістану, Палестини, Фінляндії, Іраку, Таджикістану, Малайзії, Лівану, Білорусі, Чорногорії, В"єтнаму, голови дипломатичних місій Киргизстану та Судану, дипломати з посольств Румунії, Туркменістану, ОАЕ, Угорщини, Болгарії, Індії, Мексики, заступник Київського міського голови Володимир Прокопів та представники партнерів свята. Партнерами заходу цьогоріч виступили: Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв, Київський молодіжний центр, торговельний центр «Епіцентр», промислово-будівельна група «Ковальська», Будівельна компанія "Ліко Холдінг", Державне підприємство "Кримський дім", волонтерський проект «Global Youth», галерея автентичного українського одягу «Ukraina Аntiqua».

Вхід на фестиваль і всі розваги були безкоштовними.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter