Компанія METRO вдруге відсвяткує День підприємця: свято для всіх власників бізнесу, які керують своєю справою з пристрастю і натхненням

15:26, 09 жовтня 2017
Вікно
99 0

Київ, 6 жовтня 2017 р. – Компанія METRO AG у жовтні знову відзначатиме День підприємця: свято для всіх власників бізнесу, які керують своєю справою з пристрастю і натхненням та викладаються на повну для задоволення своїх клієнтів.

Незалежно від того, чи це бариста, який готує нам вранішню каву, чи бармен у пабі за рогом, який пізно ввечері наливає смачне пиво, або ж шеф-кухар, який готує наші улюблені страви – власники бізнесу не тільки роблять наше життя зручнішим та яскравішим. Всі вони відіграють важливу роль для нашої спільноти, допомагаючи їй залишатися жвавою і сповненою сил.

Святкування другого Дня підприємця відбудеться 10 жовтня 2017 року в усіх країнах присутності METRO і охопить більш ніж 21 мільйон професійних клієнтів мережі. Компанія має намір відзначати це свято щороку у другий вівторок жовтня. Таким чином METRO Cash & Carry хоче висловити своє захоплення досягненнями малого бізнесу, а також підтримати у налагоджені міцних стосунків з тими, хто розділяє їх пристрасть

Пітер Бооне, Операційний директор і член Ради директорів METRO AG: «У METRO ми відчуваємо міцний зв'язок з мільйонами наших клієнтів - власників бізнесу в усьому світі. Часто вони є прихованими героями, проте, вкрай важливими та незамінними для наших громад. Ми поділяємо ту ж пристрасть та відданість, що й підприємці до своєї власної справи. Саме тому, в своїй щоденній роботі ми прагнемо зробити наших клієнтів ще успішнішими і стати ще кориснішими для них. Адже ми віримо, що успіх нашої компанії залежить від успіху наших клієнтів».

«Це буде день, наповнений новими враженнями та спеціальними пропозиціями, який очолять професійні клієнти METRO. Приділяючи їм увагу, на яку вони заслуговують, і популяризуючи їхню діяльність завдяки цьому святу - Дню підприємця, - ми прагнемо залучити ще більше клієнтів, підкреслюючи наше прагнення стати лідером з підтримки незалежного бізнесу», - додав Пітер Бооне.

Торговельні центри METRO користуються особливою любов’ю підприємців України. Адже у магазинах мережі можна придбати все необхідне під одним дахом і за найвигіднішими цінами. Щоб віддячити своїм відданим клієнтам, компанія METRO створила сайт www.ownbusinessday.com.ua, на якому власники магазинів, кафе, салонів краси, готелів і багатьох інших закладів розміщують вигідні пропозиції для відвідувачів.

Усі заклади нанесено на зручну інтерактивну карту. Знайти цікаву акцію дуже просто: необхідно відкрити на карті обране місто й клікнути на прапорці з цифрами в районі, що цікавить. Професійні клієнти METRO вже встигли зареєструвати 90 472 спеціальних пропозицій по всій території України.

Окрім вигідних пропозицій «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» підготувала для своїх професійних клієнтів цікаві та пізнавальні заходи: 10 жовтня 2017 року в двадцяти трьох торговельних центрах METRO проводитимуться різноманітні дегустації та тренінги.

Головним майданчиком Дня підприємця 2017 стане торговельний центр METRO Позняки у Києві, де проводитиметься телеміст з усіма іншими торговельними центрами METRO в Україні.

Програма Дня підприємця в ТЦ METRO Позняки (м. Київ, проспект П. Григоренка, 43), 10 жовтня 2017 рік:

12.00-18.00 - дегустації;

12.00-18.00 - спеціальні пропозиції від банків-партнерів для клієнтів METRO.

Виступи експертів та спікерів:

13.00-14.00 – «Сучасні тренди в кулінарії», Юрій Приємський, шеф-кухар ресторану Odessa;

14.00-15.00 – «Історія успіху», Дмитро Борисов, кухар, власник та бренд-шеф однойменної мережі ресторанів;

15.00-16.00 – «Робоче місце, куди приходять, і звідки не хочуть іти», Анна Толмачова, Керівник управління по роботі з талантами «МЕТРО Кеш енд Кері Україна»;

16.00-17.00 – «Секрети діджитал маркетингу для бізнесу», Дмитро Пастух, Фахівець відділу маркетингових комунікацій «МЕТРО Кеш енд Кері Україна»;

17.00-18.00 – «Якість має значення», Олена Салацька, Начальник управління якості товарів «МЕТРО Кеш енд Кері Україна».

18.00-19.00 - Фуршет і виступ кавер-групи.

Про компанію «МЕТРО Кеш енд Кері Україна»

«МЕТРО Кеш енд Кері Україна» вийшла на український ринок у 2003 році. Наразі компанія управляє 23-ма класичними центрами оптової торгівлі METRO Cash & Carry  у Києві, Одесі, Дніпрі, Одесі, Харкові, Львові, Кривому Розі, Полтаві, Вінниці, Запоріжжі, Чернівцях, Миколаєві, Рівному, Івано-Франківську, Маріуполі та Житомирі; та двома магазинами оптової торгівлі «Бери-Вези» у Тернополі та Луцьку. За понад 13 років діяльності в Україні METRO Cash & Carry інвестувала в національну економіку 550 млн. євро. Обсяг продажів компанії «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» за 2015/2016 фінансовий рік (жовтень 2015 р. – вересень 2016р.) склав 420 млн. євро.

www.metro.ua

METRO Cash & Carry представлена у 25 країнах понад 750 центрами оптової торгівлі. Налічуючи понад 150 000 співробітників у світі, компанія досягла обсягу продажів у понад 29 млрд. євро у 2015/2016 фінансовому році (жовтень 2015 р. – вересень 2016р.) METRO Cash & Carry входить до складу METRO  Wholesale & Food Specialist Company.

METRO Wholesale & Food Specialist Company (W&FS Co.) – провідна міжнародна компанія, що спеціалізується на оптовій торгівлі у сфері продуктового рітейлу. До торговельних підрозділів METRO W&FS Co. входять  METRO Cash & Carry, Real, та інші асоційовані компанії. METRO W&FS Co. працює у 35 країнах світу, надаючи робочі місця понад 150 тис. людей. У 2015/2016 фінансовому році (жовтень 2015 р. – вересень 2016р.) обсяг продажів компанії METRO W&FS Co. склав 37 млрд. євро. Компанія пропонує індивідуальні рішення для задоволення локальних та міжнародних потреб своїх оптових та роздрібних клієнтів.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter