false

5 жовтня в «Українському Домі» на святкуванні 25-річчя встановлення дипломатичних відносин між Королівством Марокко та Україною послу Королівства Марокко в Україні пані Міні Тунсі був переданий коровай, випечений в рамках ініціативи засновника Lauffer Group Олександра Лєщинського «Коровай миру».

– Питання на якому хлібозаводі спекти «Коровай миру» для посла Королівства Марокко в Україні пані Міни Тунсі перед нами не стояло, – говорить керівник Lauffer Group Віталій Балихін. – Звичайно ж, на «Одеському короваї», який нещодавно відвідали посли Королівства Марокко та Португальскої Республіки, та чиєю продукцією вони лишились дуже задоволені. Крок за кроком «Коровай миру» як символ миролюбства та співпраці почуває себе дедалі впевненіше на міжнародному рівні. 5 жовтня – насичений подіями день. Ми презентували три «Коровая миру». Вранці на Київському міжнародному економічному форумі «Україна і світ в новій економічній реальності» один з них вручили почесному гостю, лауреату Нобелевської премії миру доктору Раджендра Кумару Пачаурі. А вдень в аеропорті «Бориспіль» разом з організаторам гастролей – концертною агенцією «Аншлаг» – зустріли всесвітньо відомого виконавця Стінга.

За ініціативою засновника Lauffer Group Олександра Лєщинського перший «Коровай миру» народився на Масляну 2017 року у Покровську Донецької області. Сім хлібозаводів Групи у Донецькій та Луганській областях випекли сім «Короваїв миру» та передали їх дітям-сиротам, переселенцям із зони бойових дій, воїнам АТО. Багатотисячний колектив компанії вирішив надалі випікати їх, поки не прийде мир на українську землю. Ініціативу підтримали харківські хлібопіки, які створили рекордний «Коровай миру» вагою 614 кілограмів. Коровай за Харкова був оздоблений мапою України, національним прапором та малим гербом, а також символікою 11 міст, де працюють хлібозаводи Lauffer Group. 21 серпня представники Національного реєстру рекордів зафіксували досягнення харківських майстрів в номінації «Найважчий коровай», а 22 серпня його було презентовано на відкритті щорічного Сорочинського ярмарку. Тиждень потому ініціатива Олександра Лєщинського вийшла за межі України й набула міжнародного статусу: 29 серпня, у «Дні української діаспори» у Львові, представники Lauffer Group презентували «Коровай миру» Євгену Чолію, президентові Світового Конґресу Українців, що об’єднав 20 мільйонів наших співвітчизників по всьому світу.

2 вересня у Одесі, на святкуванні Дня Міста, був представлений ще один рекордний «Коровай миру» – не наймасивніший, але з найбільшою кількістю прикрас. Загалом на 300-кілограмовому хлібобулочному виробі розмістили понад 2 тисячі декоративних елементів з тіста, причому частину з них виготовили самі одесити, діти та представники ЗМІ, що буквально приклали руку до національного рекорду. Традиційно коровай передали людям, що опинились у скрутному становищі – дітям-сиротам та родинам вимушених переселенців.

9 та 10 вересня представили свої «Короваї миру» хлібозаводи Дружківки та Маріуполя.

13 вересня «Короваєм миру» офіційні особи зустріли у Одесі першу партії кам’яного вугілля із США, що покликане знизити залежність України від енергоресурсів РФ та забезпечити енергетичну безпеку країни.

29 вересня «Короваєм миру» привітали на українській землі відомого американського підприємця та мецената Стіва Возняка.

Міжнародна група компаній LAUFFER GROUP входить в першу десятку переробних компаній України та є одним зі світових лідерів у сегменті виготовлення борошна та хлібобулочних виробів. За результатами 2013 року обіг групи склав $415 млн. Група компаній працює в Україні протягом 14 років та включає біля 100 підприємств, що працюють у різних сегментах продовольчого виробництва.

Засновник та мажоритарний акціонер Lauffer Group – Олександр Лєщинський. Під його керівництвом група компаній стала лідером в галузі переробки сільськогосподарської продукції й виробництва продуктів харчування. Олександр Лєщинський безпосередньо керує групою компаній та продовжує інвестувати в Україну, не зважаючи на кризу та важкі умови для розвитку бізнесу. Під керівництвом Олександра Лєщинського групу компаній було трансформовано з розгалужених активів по всій країні у структурований вертикально-інтегрований холдинг, що керується відповідно до європейських стандартів. У січні 2014 року Lauffer Group стала членом Європейської Бізнес-асоціації (ЕВА) та Американської Торговельної палати в Україні (АСС).

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram