Користуючись автівкою з гбо, постійно зустрічаєшся з проблемами на заправках: або знайти складно, або газ не доливають. А з постійними «стрибками» ціни на газ на АЗС України взагалі нереально спланувати бюджет поїздки.

В інтернет-мережі є кілька ресурсів, які намагаються допомогти автомобілістам, але користуватися ними дуже складно: або не працює карта, або ціна пропан-бутану вказана з минулого року. А якщо обдурили на заправці, то зв'язатися з власником і зовсім неможливо.

Нещодавно запустили новий соціальний проект lpg-car.com. LPG-CAR - сервіс для автомобілістів і власників газових заправок, на якому є карта заправок, рейтинг цін на газ на АЗС. Можна залишити відгуки та коментарі з фото і відео з приводу обслуговування на заправках, а також подивитися ціни на автогаз на всіх заправках в Україні. На сайті є онлайн калькулятор за допомогою якого можна зробити розрахунок витрат газу на авто.

Сайт ЛПГ-КАР пропонує розсилку прогнозів з цінами на зріджений газ. Обіцяє попереджати водіїв, коли буде подорожчання, і допомогти відстоювати свої права.

Хотілося б, щоб цей сервіс не став черговим інструментом монопольних паливних компаній, а реально допоміг автомобілістам.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram