Як в Україні знайти роботу?

13:15, 04 жовтня 2017
Вікно
29 0

Незважаючи на складне політичне і економічне становище, робота в країні є, і можливості заробляти у українців на гідне безбідне життя - теж. Правда, є моменти, на які слід звернути увагу.

Якщо ви - жінка за 40 років

Офіційно в країні заборонено відмовляти в роботі людям будь-якої статі і будь-якого (але не пенсійного) віку. Тобто, працедавець не має права відкрито оголошувати критерії до майбутнього потенційного працівника, які для останнього образливі, - стать, вік, сексуальна орієнтація і так далі. Але це офіційно. Неофіційно ж - і це розуміють навіть в Мінпраці - останнє слово залишається за працедавцем, і знайти роботу багатьом нашим співгромадянам складно за статевим і віковим принципами.

У такому разі, як говорять експерти, дуже допомагає грамотно складене резюме, в якому шукач роботи повинен перерахувати усі плюси зрілого віку, і зацікавити працедавця. Складайте резюме ретельно, вивіряйте кожне слово.

Язик до Києва доведе

Знайти роботу впродовж багатьох років тисячам людей допомагають оголошення в інтернеті. Не лише обдзвонюйте усі відповідні пропозиції в день їх публікації, але і не забувайте подавати власні оголошення і бути на зв'язку цілодобово. Можливо, хтось шукає саме вас.

Шанси знайти вакансію за допомогою дощок оголошень в мережі вище, якщо містом, в якому ви маєте намір працювати, є Київ, Одеса, Харків або інший мегаполіс.

Соціалізуйтеся

Не соромтеся інформувати громадськість про те, що потребуєте роботи, в соціальних мережах. Можливо, хтось помітить повідомлення у вашому аккаунті, і запропонує вам місце. Пропонуйте себе ненав'язливо, в оригінальній і цікавій манері.

Згадайте старих знайомих

Дізнайтеся, де працевлаштовані ваші колишні колеги, з якими ви раніше підтримували зв'язок. Можливо, вони зможуть порекомендувати вас своєму начальству, оскільки захочуть знову працювати пліч-о-пліч з перевіреною людиною.

У будь-якому випадку, не зневіряйтеся, якщо з роботою не задається перший час. Виконуючі прості поради фахівців, ви точно відшукайте своє місце під сонцем!

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter