Гінеколог в Києві: шукаємо кращих лікарів гінекологів по місту

16:21, 28 вересня 2017
Вікно
211 0

Відвідувати гінеколога в профілактичних цілях — обов'язкове завдання для будь-якої жінки. Крім щасливого і здорового життя самої жінки, правильна робота її статевої сфери також надає позитивний ефект на функцію продовження роду.

Молодим дівчатам консультація гінеколога необхідна як мінімум раз на рік, а жінкам більш зрілого віку необхідно лікаря-гінекологам показуватися в два рази частіше.

Багато жінок, навіть повністю усвідомлюючи всю важливість проходження регулярних оглядів, не роблять це через свою зайнятість. Чого тільки варте стояння в чергах до кабінету лікаря-гінеколога. Витратити на цю процедуру більшу частину дня під силу не кожному. Однак існує ефективний спосіб швидкого проведення планових оглядів, в тому числі в післяпологовий період. За допомогою сервісу doc.guru можна за лічені хвилини знайти необхідного фахівця, який надає свої послуги максимально близько до вашого місця роботи або будинку. На сайті представлений великий список лікарів-гінекологів, які працюють в безлічі клінік по всьому місту Києву. Ціни, що вказані за прийом лікаря на сайті, повністю відповідають реальним цінам, які діють і в клініці, де він працює. Якщо вам потрібен гінеколог, відгуки і всю детальну інформацію про нього завжди можна вивчити на сайті doc.guru.

Проходження консультації доктора за попереднім записом — це завжди набагато швидше і зручніше, ніж стояти в черзі до кабінету. Грамотний лікар проконсультує вас по будь-якого приводу:

  • діагностування статевих захворювань;
  • допомога в лікуванні безпліддя;
  • проведення діагностики інфекцій сечостатевої системи;
  • допомога в веденні вагітності;
  • відновлення збитого менструального циклу;
  • призначення лікування при міомах, ендометріозі або ерозії шийки матки;
  • консультація з приводу сучасних методів контрацепції та їх індивідуальний підбір.

Пройти високоякісне обстеження може дозволити собі кожна жінка, витративши мінімальну кількість часу. У ряді випадків може знадобитися дитячий гінеколог. У базі нашого сайту є і такі лікарі.

Якщо вам потрібен лікар-гінеколог Київ, ціни на фахівців можна подивитися на сайті doc.guru. Найкраще підбирати лікарів у вашому районі проживання. Наприклад, якщо потрібен гінеколог Лівий берег, то звернути увагу можна на лікарів, що надають свої послуги в Дарницькому районі. Це висококваліфіковані фахівці Тріско Христина Геннадіївна (Інсайт Медікал, клініка сімейної медицини), вартість прийому якої дорівнює 450 грн, а також Яренко Ірина Леонідівна (Сіті Клініка), ціна прийому у якій становить 320 грн. Якщо потрібен гінеколог Київ в іншому районі, варто вказати в умовах пошуку бажаний варіант. Так, в районі Голосієво записатися на прийом можна до гінекологів Булгакової Вірі Миколаївні (Viva на ст. м. «Либідська»), вартість консультації якої дорівнює 340 грн, або ж до Пінчук Марині Іванівні (Сіті Клініка), ціна прийому якої становить 320 грн.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter