Із "Львівських дріжджів" починається український хліб

11:00, 19 вересня 2017
Вікно
139 0

Щороку українці з’їжджаються на дуже традиційний та атмосферний львівський захід – «Свято хліба». І зовсім не дивно, що в центрі хлібопекарської культури – Львів, адже саме тут народжуються дріжджі, що є основою майже всього українського хліба.

Фото: випічка

Хліб – це те, що завжди було на українському столі – як символ добробуту та гостинності. І дріжджі є його обов’язковим інгредієнтом, що створює справжній смак та аромат випічки.

Дріжджовий ринок в Україні можна сміливо ототожнювати з «Львівськими дріжджами». Ця торгова марка славиться стабільно високою якістю та має репутацію беззаперечного національного лідера.

В Україні кожні дві з трьох хлібин «ростуть» на львівських дріжджах. Торгова марка, що давно полюбилась українським господиням, – успішно протестована в європейських лабораторіях. Як результат – її якість другий рік поспіль підтверджують незалежним моніторингом якості «Добрий знак».

«На відміну від інших проектів такого типу, «Добрий знак» вимагає дуже жорсткої сертифікації згідно з європейськими стандартами. Логотип відзнаки нанесено на кожну упаковку ТМ «Львівські дріжджі», і це додаткове підтвердження якості для споживачів з боку європейських лабораторій та аудиторів», – розповідає Сергій Лавров, комерційний директор підприємства-виробника «Львівських дріжджів» – «Компанії Ензим».

Також «Львівські дріжджі» першими в Україні відзначили різноманітними міжнародними сертифікатами, які вимагають виробники хліба в усьому світі. Окрім цього, вони зберігають здатність піднімати тісто впродовж усього терміну придатності, що регулярно підтверджують пекарі.

Та головним свідченням якості львівських дріжджів є народне визнання, адже саме на них «росте» 70% хліба в країні. «Продукт, який ми виробляємо, є основою хліба. Та найбільше ми пишаємося тим, що майже весь український хліб випікають саме на львівських дріжджах. І це найкраще підтверджує якість», – каже Сергій Лавров.

Українські пекарі переконані: із «Львівськими дріжджами» у випічці можна бути впевненим «на всі 100».

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter