Український інтернет-провайдер Мережа Ланет з 1 по 30 вересня проводить ряд осінніх акцій — знижок, пакетів послуг та ін. — для старих і нових абонентів.

До участі в акції «Знижка на кожен 3-й місяць» запрошуються вже підключені і нові клієнти Мережі Ланет. За умовами акції при підключенні тарифів «Gold» або «Platina» (або ж при переході на них) абонентам надається дисконт 50% і 70% від вартості послуг провайдера на кожен останній місяць кварталу.

Програми лояльності для постійних абонентів

Проект «Перший в під'їзді» адресований новим клієнтам. Підключившись до Мережі Ланет, клієнт отримує можливість безкоштовно користуватися послугами компанії протягом одинадцяти місяців.

Знижки до 70% або рік інтернету за ціною місяця

  • Підключивши або змінивши тарифний план на «Gold» (199 грн/30 днів; інтернет на швидкості до 1000 Мбіт/с і більше 100 цифрових каналів), плата за 3-й, 6-й, 9-й і 12-й місяці протягом року складе 99 грн.
  • У тарифному плані «Platina» (299 грн/30 днів; швидкість інтернету до 1000 Мбіт/с і більше 140 цифрових каналів) розмір абонплати за 3-й, 6-й, 9-й і 12-й місяці користування складе 89 грн.
  • Перший клієнт провайдера в під'їзді багатоквартирного будинку з підключенням до Мережі Ланет, який оплатив місячну абонплату, отримує можливість 12 місяців користуватися послугами компанії безкоштовно.

Ознайомитися з покриттям і визначити можливість підключення будинку до мережі можна за допомогою онлайн-карти, наданої на сайті компанії. Будинки, де ще немає абонентів Мережі Ланет, позначені на карті словом «Акція». Нові абоненти підключаються безкоштовно.

Про компанію:

Мережа Ланет — інтернет-провайдер з великою географією та картою мережевого обслуговування, яка продовжує розширюватися. Компанія спеціалізується на послугах підключення високошвидкісного інтернету і кабельного телебачення. Мережа Ланет — єдиний провайдер в Україні, що надає гігабітний канал доступу до інтернету. Завдяки використанню новітніх технічних рішень та клієнтоорієнтованого сервісу провайдер забезпечує бездоганну якість телекомунікаційних послуг та оптимальні умови співпраці.

Контакти:

Центр обслуговування абонентів:

Київ, пр. Перемоги, 95

(044) 500-03-03

info@lanet.ua

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram