Інтернет-магазин годинників Watch4You запускає опцію "Замовити годинник на примірку"

17:13, 13 вересня 2017
Вікно
34 0

Покупки через Інтернет сьогодні стали звичним явищем. Навіщо ходити по магазинам, штовхатися в чергах і витрачати час, якщо можна зробити все, не виходячи з дому - в спокійній обстановці вибрати потрібний товар, почитати про його характеристики, порівняти ціни, ознайомитися з відгуками інших покупців.

Але тут існує певна небезпека. Якщо ви замовили якусь річ, що відповідає всім вашим вимогам, отримали посилку, принесли додому, розпакували - а вона не підійшла? Не той розмір, колір або модель - це може бути що завгодно, навіть якщо покупка відповідає всім необхідним стандартам якості. І тоді доводиться здійснювати процедуру повернення, яку ще й не кожен сайт пропонує, або дарувати покупку комусь іншому, а то і зовсім залишати її лежати в шухляді.

Інтернет-магазин годинників  Watch4You.com.ua

не сумнівається в якості товару, що поставляє - ми пропонуємо тільки високоякісні оригінальні наручні годинники від світових виробників. Але навіть з такими гарантіями може вийти осічка - занадто довгий ремінець, занадто великий корпус для вашої руки.

Ось чому ми пропонуємо нашим покупцям абсолютно нову і незвичайну послугу. Тепер жителі Києва і Харкова мають можливість замовити годинник на примірку, прийти до нас і приміряти різні аксесуари. Як це працює? Ви заходите на наш сайт і вибираєте кілька моделей наручних годинників, які припали вам до смаку. Але замість кнопки «Купити» натискаєте сусідню - «Замовити примірку».

false

Ми підготуємо для вас обрані моделі, і ви зможете особисто їх перевірити перед покупкою. Не маєте можливості відвідати наш офіс? Не біда - кур'єр доставить ваше замовлення на будь-яку адресу в Києві чи Харкові.

Тепер купити якісні, надійні годинники стало ще простіше - адже ви оплачуєте саме те, що вам потрібно!

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter