12 вересня 2017 року компанія Apple представить публіці новий iPhone 8 разом з двома продовженнями 7 версії. Модель відрізняється тонким корпусом з вигнутими краями, має безрамковий дисплей, низьке енергоспоживання, високу ступінь захисту від вологи. У продаж пристрої надійдуть до початку зими. Орієнтовна ціна — 1000 доларів.

Для шанувальників своєї продукції Apple розробила унікальний смартфон зі сканером оболонки ока, елегантним безрамковим OLED-дисплеєм, рекордно тривалою автономною роботою, бездротовою зарядкою і іншими революційними нововведеннями.

Можливий дизайн iPhone 8

Презентація моделі

За офіційною інформацією, презентація апарату відбудеться 12 вересня. Ті, хто не зможе особисто бути присутнім на заході і дуже хоче спостерігати за культовою подією, можуть дивитися прямі трансляції з місця, організовані численними ресурсами. Старт продажів запланований на 22 вересня, але він може бути переміщений на 1-1,5 місяці з виробничих причин.

Можливий дизайн iPhone 8

Характеристики iPhone 8

Основні відмінні параметри айфона — біометричні опції, високопродуктивний процесор Apple A11, дистанційна зарядка. Поки не ясно, чи буде зарядка входити в комплектацію. Можливо, її потрібно буде докуповувати окремо. Параметри смартфона:

OLED-дисплей на 5,8 дюймів з роздільною здатністю 2560х1440 точок (570 на дюйм);

процесор з 6 ядрами, відеоприскорювач на 8 ядер;

3 гігабайти оперативної пам'яті, 128 або 256 гігабайт зовнішньої пам'яті;

2 камери, фронтальна з підтримкою режиму 3D-зйомки;

вдосконалена технологія розпізнавання обличчя для розблокування техніки і виконання авторизації;

вологонепроникний корпус;

прискорена зарядка.

Новий Айфон буде виготовлений не з звичного алюмінію

Особливості дизайну

Корпус Айфон 8 буде виготовлений не зі звичного алюмінію, а з армованого скла. За рахунок оптимізації ваги інших елементів корпусу, наявність скляної задньої кришки ніяк не позначиться на загальній вазі пристрою.

Дисплей

OLED-дисплей, на відміну від РК-зразків, не вимагає підсвічування, має відмінну контрастність, широкі кути огляду, відрізняється низьким енергоспоживанням, дозволяє комфортно читати інформацію в будь-яких зовнішніх умовах освітленості.

Процесор

A11 забезпечить смартфону рекордну продуктивність. За датчики відповідає співпроцесор, що працює окремо від основного.

Дистанційна зарядка

Заряджати акумулятор апарату можна буде без застосування дротової технології з використанням спеціального пристрою, що передає сигнал в радіусі кількох метрів. Швидкість зарядки залежить від розташування пристрою і бази: чим далі телефон, тим повільніше буде відбуватися заряд. Можливість дротової зарядки у користувачів залишиться.

Ціна

На території України оригінал можна буде купити не менше ніж за 27 000 гривен. У США очікується цінова планка в 850-1000 доларів.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram