Актуальні питання та перспективи платного ТБ в Україні на конференції Pay TV in Ukraine 2017: Carpe Diem!

16:24, 06 вересня 2017
Вікно
7 0

Четверта щорічна конференція Pay TV in Ukraine 2017: Carpe Diem!, що відбудеться 20 вересня у рамках міжнародного медіафоруму KYIV MEDIA WEEK, має на меті проаналізувати поточний стан індустрії в країні та розглянути переваги розвитку Pay TV. Гасло Carpe Diem! символізує постійні зміни у цій сфері, та спонукає не зволікати, а діяти прямо зараз.

Заявлені теми для обговорення: оцінка ситуації після зміни must-carry, розвиток нелінійних сервісів, регулювання нових медіа, боротьба з піратством, вплив відключення аналогового телебачення на ринок Pay TV, перспективи ефективного продажу реклами на тематичних каналах, ринкові та законодавчі бар’єри монетизації та ін

Модераторами дискусій стануть Григорій Шверк (народний депутат України, Член Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформаційної політики) та Сергій Старицький (Atlantic Group). Свою участь у конференції підтвердили представники ВОЛЯ, що є лідером українського ринку кабельного телебачення.

Серед спікерів також будуть лідери думок індустрії платного телебачення, українські та зарубіжні представники телеком та медіа-сфери, зокрема Джордж Жембері (СЕО компанії ВОЛЯ), Ярослав Пахольчук (Фінансовий та виконавчий директор, директор напрямку платного телебачення групи «1+1 медіа»), Федір Гречанінов  (директор зі стратегічного розвитку StarLightMedia), Валерій Варениця (комерційний директор сейлз-хаусу «ПЛЮСИ»), Олексій Куракін (директор з розвитку бізнесу «Медіа Групи Україна»), Вадим Сидоренко (СЕО компанії Триолан).

Індустрія Pay TV в Україні активно розвивається, про що свідчить факт, що з кожним роком все більше абонентів віддають перевагу платному телебаченню. Так, за оцінками експертів, в нашій країні більше п’яти мільйонів користувачів обирають саме такий вид телевізійних послуг. Звичайно, рівень активності абонентів змінюється в залежності від окремих регіонів, та загалом популярність Pay TV лише зростає.

Компанія ВОЛЯ – загальнонаціональний український телекомунікаційний провайдер, який надає сучасні телекомунікаційні послуги: аналогове, цифрове, HD і інтерактивне телебачення «ВОЛЯ Smart HD», високошвидкісний доступ в Інтернет, а також хмарні рішення і послуги найбільшого в Україні дата-центру. Серед акціонерів компанії такі відомі як: PROVIDENCE EQUITY PARTNERS, European Bank of Reconstruction and Development (ЄБРР), GOLDMAN SACHS, UBS AG., SIGMA BLEYSER. ВОЛЯ визнана кращим провайдером цифрових розваг року за версією Міжнародного конкурсу «Вибір року 2015» та «Вибір року 2016».

Детально ознайомитися з програмою конференції Pay TV in Ukraine 2017 і зареєструватися можна на офіційній сторінці заходу.

Конференція PayTV in Ukraine 2017 відбудеться 20 вересня в рамках міжнародного медіафоруму KYIV MEDIA WEEK з 15:00 до 18:00 в Hyatt Regency Kyiv в конференц-залі LONDON.

KYIV MEDIA WEEK 2017 відбудеться 18-22 вересня в готелі Hyatt Regency Kyiv (вул. Алли Тарасової, 5). З детальною програмою та датами заходів можна ознайомитися на офіційному сайті медіафоруму www.kyivmediaweek.com.

Партнери KYIV MEDIA WEEK 2017:

EUTELSAT – Офіційний партнер KMW

SAMSUNG – Інноваційний партнер

K7 Media – Інтелектуальний партнер

MIPCOM – Міжнародний партнер KMW

C21 Media – Міжнародний медіа партнер

Cannes Corporate Media & TV Awards – Міжнародний партнер

NATPE – Міжнародний партнер

Filmteractive – Міжнародний партнер

Finlandia – Партнер вечірки KMW

Медианяня – Інформаційний партнер

Так Треба Продакшн – Технічний партнер

Телеканал Еспресо  – Інформаційний ТБ партнер

Телекритика – Інформаційний медіа партнер

Фокус – Діловий медіа партнер

In Jazz – Музичний партнер вечірки KMW

UA|TV – Міжднародний ТБ партнер

PATRIOT RENTAL – Технічний партнер

VGL – Інформаційний партнер

Галузеві інформаційні партнери:

Prensario| TVbizz | CEETV|MEDIASAT.UA|Детектор Медіа|Медіабізнес|MBR|CR |     The CR |Reklamaster | Газета День | Señal International | Unian

Організатор

MEDIA RESOURCES MANAGEMENT

22 Zakrevsky St., 02222 Kyiv, Ukraine

info@mrm.ua | +380 44 459 46 10

https://mrm.ua/ru/| https://kyivmediaweek.com/ru/ | Facebook

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter