Як убезпечитися від витоку інформації: знищувачі паперу

11:51, 06 вересня 2017
Вікно
36 0

Будь-яка компанія має різні секрети і важливі документи, інформація з яких повинна залишатися тільки в рамках даної організації. Для того, щоб виключити можливість потрапляння документів третім особам, варто використовувати знищувачі документів (шредери).

Шредери є важливим атрибутом будь-якої поважаючої себе компанії. В такій організації знищенню підлягають будь-які важливі документи. Це можуть бути службові записки, різні доручення, бухгалтерські звіти, видаткові накладні та інша інформація, яка містить дані про ціни і взаємні розрахунки з контрагентами. Нижче ми розглянемо основні особливості шредерів, а також рекомендації щодо їх вибору.

Знищувачі паперу мають ряд важливих якостей:

• Захист інформації від сторонніх очей. Основне завдання шредера як пристрою — захист інформації. Шредери здатні подрібнювати документи на смуги або фрагменти (паралельна або перехресна порізка), що і забезпечує ту чи іншу ступінь захисту документів.

• Позбавлення від поточних непотрібних документів. Одним із призначень знищувача є позбавлення від поточних паперів. Це можуть бути чеки, квитанції, бухгалтерські документи або просто чернетки, на яких може зберігатися важлива інформація.

Перераховані плюси даного обладнання є найбільш значущими. Залежно від завдання шредери підрозділяються на 7 основних категорій за рівнем (або ступенем) секретності. Основний параметр секретності шредерів — площа фрагмента, на який подрібнюються документи. Глобально можна розділити знищувачі паперу на дві категорії за типом фрагмента порізки:

1. Паралельна порізка. Знищення документів на смуги уздовж аркуша. Відносно невисока ступінь захисту паперів. Найбільше підходить для подрібнення документів, які не представляють особливої цінності. Даний вид порізки охоплює рівні секретності від 1 до 2 включно.

2. Перехресна порізка. Поздовжньо-поперечне подрібнення документів, що істотно ускладнює їх подальше відновлення. Даний вид порізки охоплює рівні секретності від 3 до 7. Максимальні рівні секретності дають можливість подрібнювати папери практично в пил (наприклад, модель Agent 104X). Безумовно, це найбільш ефективний спосіб знищення паперів, в тому числі важливих і секретних документів.

Вибираючи шредер, варто також звертати увагу на одноразову кількість листів, що подрібнюються, і обсяг кошика. Особливо важливо це у випадках, коли кількість користувачів знищувачем — більше одного. Якщо передбачається активна робота зі шредером — варто також звертати увагу на термін його безперервної роботи. Потужні шредери здатні подрібнювати документи без перерви протягом дня.

Якщо перед вами стоїть завдання вибрати шредер для офісу або будинку — рекомендуємо звернутися в Компанію А-Техно. Більш ніж 10-річний досвід роботи в даній сфері дозволяє підібрати потрібну модель під будь-яке завдання. Купуючи тут шредер від будь-якого виробника, ви гарантовано станете учасником акції і отримаєте приємні бонуси.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter