Київ, 4 вересня 2017 рік – «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» розпочинає безкоштовні навчальні вебінари для професійних клієнтів METRO на тему НАССР (система «Аналіз ризиків і критичні точки контролю», HACCP - Hazard Analysis and Critical Control Points). До участі запрошені власники бізнесу, шеф-кухарі та керуючі закладами харчування. У рамках навчального курсу Олена Салацька, Керівник управління з якості «МЕТРО Кеш енд Кері Україна», розказуватиме про побудову системи безпечності харчових продуктів HACCP етап за етапом: від правил вирощування та виробництва продуктів та їх транспортування, до санітарних норм на кухнях ресторанів та кафе.

Ця тема є надзвичайно актуальною саме зараз, адже згідно із законом України про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів, до 2020 року кожен заклад HoReCa повинен відповідати стандартам HACCP, згідно яких контролюватимуться і перевірятимуться усі заклади харчування в Україні.

На українському ринку присутня зовсім невелика кількість спеціалістів, які володіють достатніми знаннями у цій сфері, а послуги професіоналів коштують досить дорого. Саме тому «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» вирішила підтримати своїх клієнтів і безкоштовно провести для них навчальні вебінари на тему НАССР.

Перший навчальний вебінар на тему «HACCP – тотальний контроль якості та безпечності. Загальна інформація про систему та стандарти» відбудеться 8 вересня 2017 року, о 15:00. Зареєструватися на вебінар можна за посиланням. Вебінари проводитимуться раз у місяць. Навчальний курс триватиме цілий рік.

 «Щодня віддані своїй справі підприємці роблять наше життя комфортнішим та яскравішим, завдяки своїм особливим послугам та пристрасті до власної справи. Компанія METRO цінує старанність та захоплення своїх професійних клієнтів і підтримує прагнення українців модернізувати свою країну. Ми ділимося з нашими клієнтами передовим досвідом, і, таким чином, суттєво покращуємо можливості для розвитку малого та середнього бізнесу в Україні», – говорить Мартін Шумахер, генеральний директор «МЕТРО Кеш енд Кері Україна». –  Компанія METRO – глобальна міжнародна мережа, яка приділяє особливу увагу якості товарів на полицях своїх торговельних центрів. У роботі з продуктами харчування ми дотримуємося системи HACCP. Ця система застосовується в усіх розвинених країнах та є надійним захистом споживача і допомагає забезпечувати контроль всюди, де можуть виникнути небезпечні ситуації: на всіх етапах виробництва продуктів харчування, їх доставки, збереженні й реалізації. Ці знання є надзвичайно цінними для усіх, хто працює у сфері харчування, адже від якості товарів залежить репутація і успішність усього бізнесу. Ми впевнені, що HoReCa-клієнти мережі METROіз такою ж відповідальністю як і ми ставляться до цього питання, тому із задоволенням поділимося корисними знаннями наших експертів з усіма учасниками заходу».

Окрім продовження реалізації освітніх бізнес-проектів, METRO AG у 2016 році запровадила День підприємця, який святкується у всіх країнах присутності компанії кожного другого вівторка жовтня. Цим кроком METRO висловлює свою повагу та подяку власникам бізнесу. Завдяки цій глобальній ініціативі та її різноманітним активностям, компанія прагне посприяти широкому визнанню приватного бізнесу, а також покращити подальший емоційний та операційний зв’язок між власниками бізнесу та їх клієнтами.

Про компанію «МЕТРО Кеш енд Кері Україна»

«МЕТРО Кеш енд Кері Україна» вийшла на український ринок у 2003 році. Наразі компанія управляє 23-ма класичними центрами оптової торгівлі METRO Cash & Carry  у Києві, Одесі, Дніпрі, Одесі, Харкові, Львові, Кривому Розі, Полтаві, Вінниці, Запоріжжі, Чернівцях, Миколаєві, Рівному, Івано-Франківську, Маріуполі та Житомирі; та двома магазинами оптової торгівлі «Бери-Вези» у Тернополі та Луцьку. За понад 13 років діяльності в Україні METRO Cash & Carry інвестувала в національну економіку 550 млн. євро. Обсяг продажів компанії «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» за 2015/2016 фінансовий рік (жовтень 2015 р. – вересень 2016р.) склав 420 млн. євро.

www.metro.ua

METRO Cash & Carry представлена у 25 країнах понад 750 центрами оптової торгівлі. Налічуючи понад 150 000 співробітників у світі, компанія досягла обсягу продажів у понад 29 млрд. євро у 2015/2016 фінансовому році (жовтень 2015 р. – вересень 2016р.) METRO Cash & Carry входить до складу METRO  Wholesale & Food Specialist Company.

METRO Wholesale & Food Specialist Company (W&FS Co.) – провідна міжнародна компанія, що спеціалізується на оптовій торгівлі у сфері продуктового рітейлу. До торговельних підрозділів METRO W&FS Co. входять  METRO Cash & Carry, Real, та інші асоційовані компанії. METRO W&FS Co. працює у 35 країнах світу, надаючи робочі місця понад 150 тис. людей. У 2015/2016 фінансовому році (жовтень 2015 р. – вересень 2016р.) обсяг продажів компанії METRO W&FS Co. склав 37 млрд. євро. Компанія пропонує індивідуальні рішення для задоволення локальних та міжнародних потреб своїх оптових та роздрібних клієнтів

www.metrogroup.de

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram