Набір зошитів учнівських "Аркуш" - поєднання якості та доступності

15:04, 28 серпня 2017
Вікно
350 0

Якісні шкільні зошити добре допомагають школярам в процесі засвоєння знань. Набір від марки Аркуш “Чудесні пейзажі” - приклад привабливого сучасного шкільного приладдя.

Паперове питання

Батьки вже розпочинають купувати шкільне приладдя, і набір учнівських зошитів - важлива позиція списку шкільних покупок. Ці паперові вироби належать до тих речей, без яких неможливо уявити собі процес навчання.

Набір зошитів учнівських 8 шт Аркуш Чудові краєвиди А5

Такі паперові вироби нескладно придбати в онлайн магазині. Вони не потребують примірки або попереднього огляду. А вся необхідна інформація про них міститься в описі властивостей товару. Та все ж, щоб зробити вірний вибір, потрібно знати деякі нюанси.Щоб придбати цей необхідний для школярів товар, багато хто звично рушає до найближчого магазину канцтоварів. Ті, хто сподіваються трохи зекономити, здійснюють мандрівку на ринок чи шкільний ярмарок. Та в сучасних батьків є змога купити подібні речі, заощадивши не лише гроші, але й час.

Як підібрати вдалий набір зошитів учнівських

Папір - це найважливіше в подібних виробах. Отже, перш за все слід звернути увагу на його якість. Сторінки не повинні бути шорсткими чи слизькими, це не дуже зручно для письма. Рекомендована щільність - близько 60-80 г/м2. На папері такої товщини написане не відбивається на інший бік аркуша. Стандартний формат сторінок - А5.

Колір має бути помірно світлим. Текст на темному папері не дуже розбірливий, на білосніжному - надто контрастний. Все це втомлює очі. Оптимальний рівень яскравості буде близьким до 80%. Також ознакою якісного виробу є добре продруковані, рівні клітинки чи лінії.

В початковій школі вчителі дають рекомендації щодо кількості сторінок та обкладинок. Наймолодші учні традиційно користуються тонкими зошитками (12-18 аркушів). До того ж, для першачків часто радять обирати прості обкладинки без малюнків. Але згодом юний школяр вчиться не відволікатись на оформлення шкільного приладдя. Тоді можна порадувати його симпатичними різнобарвними обкладинками.

“Аркуш” - якісні учнівські зошити та набір кулькових ручок в подарунок

Продукція марки “Аркуш” існує на українському ринку майже півтора десятиліття. Паперові вироби - один з основних напрямків цієї компанії. Її продукція якнайкраще відповідає вітчизняним стандартам та потребам наших покупців.

Набір зошитів учнівських 8 шт Аркуш Чудові краєвиди А5

Такий недорогий комплект можна знайти в інтернет-магазині “Розетка”. На додачу до нього покупець по акції отримає у подарунок набір кулькових ручок “BIC”.Привабливий набір зошитів учнівських “Чудесні пейзажі” є типовим прикладом якісного шкільного приладдя цього виробника. Цей комплект складається з восьми зошитків на 18 сторінок (чотири в клітинку, чотири - в лінійку). Лініювання чітке та рівне. Цупка обкладинка захищає ці вироби, щоб вони не м’ялись та не зношувались. А завдяки яскравим малюнкам школяр буде охочіше користуватись цими “накопичувачами знань”.

Висновки

Зошити є необхідними засобами навчального процесу. Тому якість цих виробів, як будь-якого учнівського приладдя, дуже важлива. Добре, якщо учневі буде зручно і приємно ними користуватись. Гарний папір допоможе виробити гарний почерк та зберегти зір. А привабливий дизайн - це щоденне покращення настрою школяра.

Вдалий приклад такого приладдя - набір “Чудесні пейзажі” від українського бренду “Аркуш”. Різноманітні комплекти подібних зошитів пропонується розглянути та замовити в інтернет-магазині “Розетка” за посиланням: https://rozetka.com.ua/arkush_710722/p8828058/

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter