Відеознайомство з лікарями на DOC.ua — як це працює і які плюси

12:08, 24 серпня 2017
Вікно
113 0

В базі сервісу DOC.ua тепер можна не тільки прочитати про досвід і навики фахівця, а й подивитися ексклюзивні відео візитки лікарів.

DOC.ua — сервіс, що дозволяє познайомитися з лікарем заздалегідь

Здоров'я, мабуть, найцінніше, що у нас є. Ось чому багато пацієнтів відносяться до вибору лікаря з особливою увагою, вивчаючи інтернет, шукаючи якусь інформацію про фахівця. Але іноді перша зустріч розчаровує, причому, далеко не завжди причиною є низький рівень компетенції фахівця. Найчастіше розчаровують особисті якості.

Комфортні взаємини з лікарем — запорука продуктивності необхідних консультацій і всієї тактики лікування. Допоможе встановленню саме таких плідних взаємовідносин, відеозвернення лікаря, яке легко можна знайти в базі сервісу DOC.ua.

Критерії, які диктуються підсвідомістю пацієнтів, настільки різноманітні, що крім самих хворих ніхто більше не в змозі визначити, кому з них більше підійде молодий активний лікар, обізнаний, але небагатослівний, а кому — більш досвідчений; кому потрібно від доктора певна м'якість в спілкуванні, вміння вселити надію на позитивний результат, моральна підтримка, а кому — строгість і лаконічність.

Психологи вважають, що та інформація, яку пацієнт засвоїть перед відвідуванням лікаря під час перегляду відеоматеріалу, допоможе налагодити перший контакт, завоювати прихильність хворого, змученого недугою, створить передумови для позитивного робочого взаємодії.

Підсвідомо кожен з нас оцінює ступінь психологічної сумісності з потенційним особистим лікарем, вивчаючи такі важливі особистісні характеристики, як швидкість мови, уважність погляду, манеру поведінки і інші дрібниці. В цьому плані невеликий відеоролик скаже набагато більше, ніж офіційний перелік дипломів і сертифікатів. А якщо до мови лікаря будуть додаватися ексклюзивні кадри його діяльності, інформація стане більш повною.

Зібрані в одному каталозі відеоматеріали стануть гарантією об'єктивного ставлення до всіх його учасників в рівній мірі. Мета створення такої сторінки інтернету — не створення чергового рейтингового надання можливості неупередженого вибору для перебувають у невіданні хворих.

Доктора, які працюють на благо пацієнтів, зацікавлені в створенні передумов для взаємного розуміння. Їм важливо, чи прийшов до них осіб в розслабленому стані і з рішучістю перемогти хворобу, або він знаходиться у владі непорозумінь, чи довіряє він лікарю чи ні.

Психолог «Клініки вихідного дня» Олеся Мазур зазначає, що дана практика допоможе обом сторонам: хворому знайти грамотного і «комфортного» фахівця, а лікарю — знайти постійних пацієнтів.

Сервіс був створений в 2014 році. Сьогодні тут представлено близько 6400 лікарів різних спеціальностей. Кожен день близько 2000 пацієнтів звертаються до сервісу, щоб знайти «свого лікаря», якому можна буде довірити найцінніше.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter