Купуємо шкільне приладдя до 1 вересня з розумом

17:49, 23 серпня 2017
Вікно
470 0

Кінець літа – пора підготовки до нового навчального року. Батьки витрачають багато сил, часу та грошей на те, щоб зібрати дитину до школи. Тож давайте з’ясуємо, як підібрати необхідні речі з користю для школяра й вигодою для гаманця.

Важлива дата

Перед 1 вересня купівля шкільного приладдя стає головним питанням, котре хвилює батьків юних учнів всієї країни. І чим ближче ця дата, тим активніше підготовка. Адже треба встигнути купити багато речей. А через метушню легко забути дрібниці, які знадобляться дитині на заняттях. Тому готуватися до навчального року треба уважно й ретельно.

Шкільне приладдя і творчість

Як підготувати дитину до школи

Якщо ви не встигли заздалегідь подбати про пошук необхідних речей, не впадайте у відчай. До початку занять ще є час придбати все необхідне.

Насамперед складіть список покупок. Доведеться напружитись й підібрати шкільне приладдя з нуля, якщо малюк йде на заняття вперше. Щоб не забути дрібні учбові атрибути, придивіться до повноцінних наборів для 1 класу. Вони містять вироби, які знадобляться дитині під час занять.

Якщо ці збори у вас не перші, перевірте речі дитини. Можливо якісь предмети лишилися з минулого року й потрібно докупити лише деякі товари.

Не поспішайте купувати приладдя в першому-ліпшому магазині. Вивчіть ринок, ціни, дізнайтесь про акційні пропозиції. Пошукайте необхідну продукцію в інтернет-магазинах. Ціни там, зазвичай, дешевші ніж у супермаркетах. А на початку навчального року online майданчики пропонують покупцям вигідні знижки, акції.

Обираємо шкільне приладдя

Необов’язково перед 1 вересня купувати річний запас необхідних предметів. Достатньо підібрати речі, які знадобляться дитині на початку навчання:

Одяг та взуття – витратний пункт. Сюди входить шкільна форма, повсякденний та спортивний одяг, взуття;

Рюкзак – маленькому учневі обирайте портфель з ортопедичною спинкою. Старшому школяру купуйте рюкзак. А для спортивного взуття підберіть спеціальну сумку;

Канцелярські товари – великий пункт. Тут головне – пам'ятати про дрібниці. Придбайте щоденник, пенал, набір зошитів, ручки, лінійки, ін. Підберіть вироби для творчості: олівці, фломастери, фарби, альбом для малювання, тощо.

Шкільне приладдя і творчість

Купуючи шкільне приладдя, враховуйте його практичність, функціональність, зручність, а також привабливий зовнішній вигляд. Малим діточкам подобаються яскраві, барвисті речі. З ними нудне навчання стає цікавішим. Старші учні хочуть вирізнятися поміж однокласників. Тому їм підбирайте речі, враховуючи особистий смак дитини.

Підведемо підсумок

Серпень – пора підготовки до навчального року. Турботливим батькам доведеться придбати багато шкільних аксесуарів і тут головне – не забути жодної дрібниці. Складіть список покупок, перевірте, чи лишилися якісь речі з минулого року.

Обирайте товари в інтернет-магазинах. Ціни там дешевше, ніж у супермаркетах. А перед 1 вересня online майданчики пропонують покупцям знижки на шкільні аксесуари. Наприклад, магазин “Розетка” проводить акції на купівлю учбових предметів, канцелярських товарів. Обрати й замовити необхідну продукцію за вигідною ціною можна на сайті інтернет-супермаркету, перейшовши за посиланням: https://rozetka.com.ua/school_accessoies/c2460422/

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter