БДО в Україні популяризує SAP Business One через вебінари

16:27, 29 серпня 2017
Вікно
111 0

Починаючи з червня 2017 року БДО в Україні проводить цикл безкоштовних вебінарів на тему легкого переходу на SAP Business One для представників малого та середнього бізнесу та консультантів з впровадження ERP-систем.

Вебінари розкривають питання ефективного управління бізнесом та бухгалтерським обліком. Розгляд реальних кейсів надає практичного характеру розгляду процесів закупки, продажів, вивірки у компанії.

Експерти команди БДО/SAP Business One у ході вебінарів демонструють легкість здійснення бухгалтерських процесів, у порівнянні з альтернативними системами, до яких користувачі звикли протягом тривалого часу використання.

Спікерами вебінарів є Віталій Лащенко та Денис Лісовий.

Віталій Лащенко є  фахівцем із рішень SAP Business One та має багаторічний досвід впровадження ІТ-рішень в торгових, виробничо-будівельних компаніях. Завдання, які ставились на проектах по автоматизації підприємств, включали аналіз бізнес-процесів і формування технічних завдань на модифікацію систем моделювання бізнес процесів компаній замовників, проведення навчання кінцевих користувачів, оновлення конфігурацій, надання вказівок щодо завершення типового і доопрацьованого функціоналу облікових систем.

Денис Лісовий - керівник відділу бізнес-аналітики BDO та координатор практики SAP PartnerEdge у BDO Consulting. Висвітлює теми наскрізної прогнозної бізнес-аналітики у SAP Business One. Також Денис є автором збірника аналітичних робіт «Як і де інвестувати мільйон в Україні». Протягом своєї професійної кар’єри завершив більше 20 проектів в області управлінського консалтингу та корпоративних фінансів.

Зареєструватися на кожний наступний вебінар можуть всі бажаючі на сайті bdo.ua в розділі «Заходи».

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter