Сьогодні великою популярністю користується здійснення покупок на різних американських сайтах. Це дає можливість купувати якісну і оригінальну продукцію, не переплачуючи за неї, як це завжди відбувається в звичайних магазинах. Єдине, що нерідко змушує покупців утриматися від шопінгу, - відсутність можливості отримати свій товар. Фірма просто може не організовувати перевезення в вашу країну. Актуальною в цій ситуації буде доставка з США від компанії Vector.

Способи здійснення покупки

У іноземного покупця є можливість зробити замовлення на віртуальну адресу для покупок.

C:\Users\admin\Desktop\vector-usa.biz\доставки из США 2.jpg

Це варіант для тих, хто не любить працювати зі сторонніми людьми. Також можна скористатися допомогою посередника. Його послуги знадобляться, якщо у вас немає можливості самостійно зробити покупку.

Як проходить процес від замовлення до перевезення?

Час від замовлення товару до його отримання в Україні завдяки компанії Vector значно скорочено. Це - відносно невеликий відрізок часу. Але необхідно пам'ятати, що терміни доставки безпосередньо залежать від того, який засіб для неї вибирається. Алгоритм такий:

  1. Необхідно знайти що цікавить вас на американському сайті і дати менеджеру з перевезення посилання на нього.

  2. Співробітник компанії робить замовлення, проводить оплату за нього, після чого - доставляє продукцію на свій американський склад.

  3. Замовника сповіщають про те, що фірма готова переправити товар через кордон.

  4. Вибирається прийнятний варіант транспортного засобу. Уточняються всі нюанси, включаючи можливі терміни проведення транспортування.

  5. Замовлення приходить до місця призначення. Можна отримати його безпосередньо за місцем проживання клієнта або ж на найближчий до його дому адресу відділення «Нова пошта».

Типи транспортування

У замовника є можливість самостійно вибрати, яким транспортом до нього доставлять продукцію. Компанія-перевізник пропонує кілька варіантів. Перший з них - це ідеальний варіант для тих, хто цінує свій час. Другий підійде тому, для кого швидке отримання замовлених речей не є пріоритетним бажанням. Отже, кілька шляхів доставки:

  • Авіаперевезення - це найкращий спосіб для людей, які замовляють швидко псуються продукти, або тендітні вироби, що вимагають до себе дбайливого ставлення. Такий шлях отримання вантажу підійде людині, яка хоче якомога швидше отримати товар на руки.

  • Контейнерний доставка. Її не можна назвати швидкою. Саме тому, якщо ви не поспішайте потримати в руках придбану річ і бажаєте трохи зберегти свої кошти, цей варіант є підходящим для вас.

C:\Users\admin\Desktop\vector-usa.biz\доставки из США.jpg

Яку вигоду ви отримуєте?

Вигода від покупки через фірму, яка готова надати свої послуги і транспорт, - незаперечна.

Завдяки «Вектору»:

  • Вам не доведеться витрачатися на дорогі квитки для перельоту в Америку.

  • У вас не виникне проблем з переправленням через прикордонні пункти.

  • Ви зможете заощадити свій дорогоцінний час.

Більше не потрібно самостійно вирішувати складні завдання, адже вся важка робота покладена на професіоналів!

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram