Coffee time: Як зробити каву перевагою Вашої компанії?

14:30, 15 серпня 2017
Вікно
217 0

Спеціальне комплексне рішення для вашого офісу від «Небесна Криниця» і Jacobs Douwe Egberts.

Компанія «Небесна Криниця» спільно з міжнародним лідером з виробництва та постачання кави Jacobs Douwe Egberts (Якобз Дау Егбертс) представляє спеціальну пакетну пропозицію для офісів: кава, нові кавомашини, інгредієнти, вода, сервіс та обслуговування - і все це від одного постачальника . Основна перевага пропозиції - кава за найкращою ціною від виробника і абсолютно нові кавомашини в оренду.

Смачна кава - це декларація статусу компанії для співробітників, гостей та клієнтів. Кава важлива для бізнесу, тому що є частиною комфортного робочого простору, сприяє розвитку почуття лояльності до компанії, створює репутацію сервісної компанії. Небесна Криниця і Jacobs Douwe Egberts допоможуть вам зробити каву перевагою вашої компанії.

Приготування смачної кави залежить від трьох ключових складових: зерен стабільної якості, надійної кавомашини і регулярного сервісу. Саме це ми пропонуємо зі швейцарською кавомашиною Barista One.

Сучасні машини Barista One тільки з'являються на ринку України і є зразком нового рівня якості користування. Barista One - кавомашина, яка може працювати і на сухому, і на живому молоці, ідеально підходить для офісів, де працює 50+ людей. Кавомашина Barista One - це до 22 видів напоїв якості, як у бариста, це швидкість і зручність користування, ексклюзивний інтуїтивний інтерфейс, 7-дюймовий сенсорний екран, автоматичній догляд і гігієнічність. Машина готує кавові напої, гарячий шоколад і какао. Орендуючи кавомашину у нас, ви можете бути впевнені в якісному сервісі та підтримці 24/7, а в рамках програми лояльності ви отримаєте бонуси, компліменти до кави і новинки.

Для невеликих офісів ми також пропонуємо оренду нової компактної кавомашини Delonghi Ecam (на офіс 15-25 людей), яка дозволяє готувати якісну каву з налаштуваннями грамажу, температури і помелу зерен. Основні переваги кавомашини в даному класі: автокапучінатор, запатентована Delonghi система заварювання кави, енергоефективність машини і автоматичність очищення.

Укладаючи договір з компанією «Небесна Криниця», як з партнером і постачальником, ви можете вибрати ту машину, яка найбільше підходить вашим потребам. Орендуючи у нас кавомашину ви отримуєте абсолютно нову кавомашину в користування, гарантію від виробника, регулярний техогляд, набір по щоденному догляду та чищенню машини (в разі Barista One).

У наших гнучких пакетах можна поєднати поставку кави, чаю, витратних матеріалів та води. Разом з JDE ми робимо налаштування машин, тренінг по використанню і догляду. Для створення приємної атмосфери приготування напою ми пропонуємо облаштувати кавовий куточок у вашому офісі в якості бонусу - при довгостроковому контракті на машину Barista One, на машину Delonghi - диспенсер для витратних матеріалів в подарунок (пропозиція обмежена - для перших 50 клієнтів). З питань дегустації і презентації кава-машин звертайтеся в компанію «Небесна Криниця».

Довідка

Компанія «Небесна Криниця» займається виробництвом і доставкою бутильованої води з 2001 року. Є лідером ринку і національним оператором, який обслуговує понад 50 тисяч домогосподарств по 10 тисяч офісів по Україні. З 2015 року компанія здійснює повноцінне забезпечення клієнтів обладнанням для споживання кави і натуральною зерновою кавою. За останні роки компанія «Небесна Криниця» отримала нагороди «Фаворит успіху» і «Якість №1» в категорії доставки води і підтвердила свої лідерські позиції на київському ринку. Є єдиним в Україні членом європейської асоціації бутильованих вод Watercoolers Europe і членом Європейської бізнес асоціації та Центру «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності».

https://krinitsa.com.ua

Jacobs Douwe Egberts (JDE) - міжнародна компанія-постачальник кави і чаю більш, ніж у в 100 країнах, лідер ринку кави в Україні. Випускає продукцію під брендами Jacobs, Tassimo, Moccona, Senseo, L'OR, Douwe Egberts, Super, Kenco, Pilao & Gevalia і ін. Займає перші позиції в 28 країнах Європи, Латинської Америки, Азії та Океанії.

www.jacobsdouweegberts.com

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter