Ситий і повний енергії друг - ось все, що потрібно його господареві для повного щастя. Недосвідчені заводчики досить часто підгодовують своїх домашніх улюбленців їжею, яку вживають самі. Вони не усвідомлюють, що (особливо для породистого кота або собаки) подібні частування можуть негативно позначатися на загальному стані чотириногих друзів. ТМ OPTIMEAL допоможе не допустити, щоб улюбленець постраждав через неправильно підібрану для нього їжу.

Особливості пропонованої продукції

Товари бренду - це унікальне поєднання поживних речовин з корисними мікроелементами. Продукція класу суперпреміум складається з:

• м'яса;

• продуктів рослинного походження;

• додаткових амінокислот;

• вітамінного комплексу.

Завдяки цим продуктам кожен турботливий власник кішки або собаки зможе самостійно, або за допомогою ветеринара, підібрати для домашнього улюбленця відповідний раціон. Його складові можна замінювати, якщо знати особливості організму свого улюбленця.

Яким тваринам підходять такі корми?

Суперпреміальні корма являють собою раціонально розроблене харчування високої якості. Що характерно, навіть вибагливий до їжі улюбленець не зможе відмовитися від ароматного і смачного обіду. Повнораціонний корм підходить для годування тварин будь-якого віку. Крім того, він може стати незамінним, якщо організм має які-небудь особливості або відхилення.

Яку роль відіграє спеціальний корм на окремих етапах життя чотириногих друзів?

Улюбленці не проти як слід підкріпитися, будь то щеня, кошеня або зріла особина. Харчування вищого класу дозволить їм насититися і підзарядитися належним обсягом енергії.

Корма розраховані на турботу про організм домашнього улюбленця на всіх етапах його розвитку:

1. Коли тварина в юному віці, воно витрачає велику кількість сил на біг та рухливі ігри. Крім того, воно має потребу в підтримці м'язового тонусу на хорошому рівні. Це як раз забезпечує суперпреміальна їжа.

2. У зрілому віці улюбленці нерідко переносять різні хвороби і алергії. У цьому випадку завдання кормів - простежити, щоб травна система нормалізувалася після перенесення організмом того чи іншої недуги. Існують спеціальні товари для вагітних, а також годуючих собак і кішок, що включають в себе незамінні речовини для мами і її потомства.

3. Коли приходить старість, здоров'я собак і котів часто погіршується. Продовжити хороший стан організму допомагають корма, які не потрібно розжовувати. До них відносяться паштети і консервована їжа. Головні її інгредієнти спрямовані на збереження здоров'я серцево-судинної системи, а також - на поліпшення імунітету.

Висококласний корм виняткової якості стане ідеальним вибором для прийому їжі вашим пухнастим улюбленцем. Таке меню - хороший ситний варіант для щоденних перекусів.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram