Компанія DND Group відзначила 10 років успішної роботи

10:49, 11 серпня 2017
Вікно
76 0

Українська компанія «ДНД Груп» — лідер в області виробництва виробів зі штучного каменю, що успішно реалізував безліч проектів, — відзначила 10 років роботи. Завдяки сучасному обладнанню, якісним матеріалам від надійних постачальників і налагодженому сервісу компанії вдалося зробити розкішні меблі доступними.

Компанія DND Group спеціалізується на виготовленні стільниць, барних стійок, сходів, підвіконь та інших виробів зі штучного акрилового та кварцевого каменю. Асортимент підприємства постійно розширюється. Подивитися каталог готових робіт можна на офіційному сайті — dndgroup.com.ua. Також компанія займається виготовленням ексклюзивних корпусних меблів під ключ.

Особливості виробів зі штучного каменю від компанії DND Group

Вироби з штучного каменю мають масу переваг. Не дивно, що сьогодні даний матеріал став гідною альтернативою натуральному каменю.

Крім того, що вироби з штучного каменю виготовляються вручну і є ексклюзивними, вони:

- екологічно чисті і безпечні;

- стійкі до подряпин, ударів і різних механічних впливів;

- мають непористу структуру (на відміну від натурального каменю), що запобігає проникненню грибка, бактерій, бруду;

- хімічно інертні;

- приймають температуру навколишнього середовища;

- гігієнічні — легко піддаються очищенню.

Компанія DND Group пропонує широкий вибір виробів з акрилового, кварцового каменю і штучного мармуру. Важливим критерієм виробів цього підприємства є висока якість, досягти якої вдалося завдяки співпраці з надійними постачальниками, а також використанню новітнього німецького обладнання.

Компанія «ДНД Груп»: переваги співпраці

Багаторічний досвід роботи компанії дозволив створити дружну команду професіоналів, налагодити та організувати виробничі процеси для успішної реалізації проектів в найкоротші терміни, незалежно від складності.

Компанія DND Group націлена на взаємовигідне співробітництво і пропонує виготовлення виробів зі штучного каменю будь-якої складності в максимально стислі терміни відповідно до суворих стандартів якості ISO.

Перевага роботи з компанією «ДНД Груп» полягає в повному технічному циклі виробництва. Фахівці компанії виконують весь спектр робіт, від вимірів до установки. Клієнт отримує консультаційну підтримку на всіх етапах виконання замовлення.

Ціна виробу залежить від моделі і марки композиту, геометрії та складності проекту. Розрахувати точну вартість допоможуть консультанти. Компанія DND Group гарантує якість і високий рівень обслуговування.

Довідка:

Компанія DND Group — українське підприємство, яке займається повним циклом виробництва виробів зі штучного каменю, а також корпусних меблів. Особливостями компанії є висока якість і доступні ціни.

Контакти:

Київ, пр. Перемоги, 67, корп. «В», оф. 214

+38 (095) 488-10-33

info@dndgroup.com.ua

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter