false

У жарку пору року ноутбук може сильно грітися, шуміти і зависати через накопичений усередині пил, вовну та сміття, що може привести до поломки.

Частою причиною перегріву ноутбука служить, як не дивно, пил. Він забивається у вентиляційну решітку, у внутрішню систему пристрою і не дозволяє холодному повітрю в повному обсязі циркулювати всередині гаджета. Як результат, процесор починає гальмувати, шумить кулер, ноутбук без видимої причини відключається, на екрані з'являються шуми і брижі. Справитися з проблемою, що виникла, просто: тут необхідна чистка.

Увага! Фахівці не рекомендують проводити чистку ноутбука самостійно, всередині техніки знаходиться центральний процесор, мости, відеочіпи, які легко зачепити і пошкодити. Якщо немає розуміння пристрою ноутбука, необхідно скористатися послугами сервісного центру.

Як боротися з перегрівом: профілактичні заходи

- Працюйте за ноутбуком на твердих поверхнях, м'які тканини можуть закривати вентиляційний отвір. Якщо комфортніше працювати на ліжку — використовуйте спеціальну підставку.

- Не забувайте віддавати техніку на чистку в сервісний центр. Пил накопичується всередині пристрою і є першою причиною перегріву техніки.

- Система охолодження з часом приходить в непридатність. Її можна замінити в сервісному центрі або придбати підставку з вентилятором.

- Існує ряд утиліт, що дозволяють відслідковувати температуру ноутбука, також ці відомості містяться в Біосі.

- Через перегрів техніки можуть перегоріти комплектуючі. Якщо ви помічаєте, що ноутбук стає гарячішим, ніж зазвичай, звертайтеся в сервісний центр. Своєчасна діагностика допоможе запобігти серйозним наслідкам, до того ж чистка ноутбука Київ коштує значно дешевше, ніж ремонт «нутрощів» ноутбука.

Що входить в послугу чищення ноутбука?

Перед початком процедури фахівцю потрібно дізнатися модель і бренд ноутбука. Від цього буде залежати загальна вартість послуги.

Далі починається етап розбирання пристрою. За допомогою спеціальних інструментів працівники сервісного центру отримують доступ до материнської плати, усувають пил, у разі необхідності проводиться заміна термопасти на відеокарті і процесорі гаджета. В процесі експлуатації термопаста висихає і потребує заміни.

За даною послугою, ви можете звернутися в сервісний центр FixPc або викликати майстра на дім. Телефон центру: (044) 578-03-44. Тут працюють професіонали, які якісно і надійно проведуть весь комплекс робіт.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram