Довжина гірки досягає 150 метрів, висота — 11 метрів. Спускатися самостійно можна з 8 років або при зрості вище 120 см. Кататися на атракціоні можна на надувному крузі або без нього. Для максимального комфорту організатори «Water Hill» дають кола в прокат: вартість послуги — 30 грн, застава становить 70 грн. При пошкодженні кола застава не повертається. Відвідувачі водної гірки також можуть кататися і на своєму колі. Для дітей до 8 років і нижче 120 см працює гірка довжиною 15 метрів.

Організатори забороняють кататися в ювелірних прикрасах або з камерою «GoPro», тому що відпочиваючі можуть легко пошкодити надувний атракціон.

На сайті Pokupon.ua регулярно з'являються вигідні пропозиції для відвідувачів атракціонів та аквапарків. Акції та знижки допоможуть бажаючим максимально вигідно спланувати свій відпочинок. Завдяки акції на водний атракціон «Water Hill» можна заощадити 66 грн у будній день і 102 грн — у вихідний.

«Покупон» також пропонує акційні і дисконтні купони в аквапарки Києва. У літню спеку все більше людей віддають перевагу такому виду відпочинку. Обираючи між «Dream Island» і «Термінал», варто визначитися чого очікувати від кожного з них.

Аквапарк «Dream Island» побудований в тематиці Юрського періоду. Своїми інсталяціями він зацікавить і дітей, і дорослих. На території розташовані водні гірки, дитяча зона, аквабар, джакузі, басейн для водного поло. Також є релакс-зона, на яку окремо поширюються знижки та акції.

Одноразове безлімітне відвідування релакс-зони і сеанси гідромасажу коштує 590 грн, а зі знижкою від «Покупон» — всього 199. За 5 сеансів з купоном можна заплатити 885 грн — це заощадить 2065 грн, тому що регулярна ціна на гідромасаж і послуги релакс-зони становить 2950 грн.

Аквапарк «Термінал» орієнтований на більш активний відпочинок: у ньому багато гірок і басейнів. Крім цього, є SPA-зони і відкрита тераса.

Щоб стати регулярним клієнтом одного з аквапарків, варто відвідати обидва. Кожен облаштований з урахуванням індивідуальних потреб відвідувачів — є дитячі майданчики, фуд-зони, релакс-центри та місця активного відпочинку.

«Покупон» допоможе максимально заощадити сімейний бюджет: на сайті регулярно оновлюються знижки та акції, які доступні в розділі «Аквапарк Київ».

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram