Квіти з приводу та без

17:09, 03 серпня 2017
Вікно
123 0

Дарувати квіти за останні пару років з простого обов'язку до свят стало свого роду хорошим тоном. При цьому кожен букет заслуговує на увагу, особливий підхід та думки про людину. Дарувати квіти тепер можна і потрібно не тільки до 8 березня і дня народження, але і як знак уваги, приємний комплімент і навіть на знак подяки близькій людині або колезі. Чому б і ні?

Інтернет-магазин DON PION розповість, як вибрати букет-казку, букет-мрію для свята і просто так квіти для настрою майже цілодобово в Києві.

Бажання дарувати квіти!

Щоб подарувати квіти, більше не потрібно їхати на ринок або зупинитися біля першого переходу, а потім довго і болісно стояти і вибирати, гублячись у квітковому розмаїтті навколо. Інтернет-магазин www.donpion.ua влаштований таким чином, що всі букети поділені на варіанти до спеціальних подій і приводів, такі як букет коханій, день народження, вітальні букети, чоловічі букети, весна, літо, vip, троянди, композиції з квітів. Це звужує і спрощує ваш вибір. Такі добірки складаються нашими флористами-дизайнерами, які маючи досвід і практику, добре розуміють, які квіти і з якого приводу доречно дарувати. Крім того, кожен з букетів відрізняється власним стилем і гідний називатися авторським та індивідуальним. Вам нема про що хвилюватися, флористи — дизайнери сайту вже про все подумали за вас!

Зручна доставка

Ще один важливий момент, який завжди засмучує і викликає складність — це доставка. Зайнятість, зустрічі і великі відстані Києва часто гальмують наше бажання подарувати радість або висловити подяку просто так. Послуга доставки вирішує цю проблему. Тепер, як би далеко ви не були — у відрядженні за кордоном або в іншому місті, на важливій нараді або на тренуванні, — ваш букет завжди буде доставлений адресату в потрібний час. Перевага DON PION — безкоштовна доставка по Києву при замовленні букета на суму понад 1200 грн.

Якість має значення

Квіти, звичайно ж, швидкопсувний продукт. Саме тому так важливо купувати їх в добре перевіреному місці, де стежать за їх свіжістю, забезпечують правильний догляд і впевнені в якості доставки. Інтернет-магазин DON PION має перевірених постачальників, які щодня забезпечують компанію найсвіжішими квітами з усього світу. Кожна квітка приймається логістом компанії, який переконується в її якості або повертає постачальнику. Всі квіти зберігаються при правильній температурі в спеціальних флористичних холодильниках, букети робляться не раніше ніж за 2 години до доставки, упаковуються і доставляються на авто кур'єрами, які добре вміють поводитися з квітами. Так що ніяких непередбачених ситуацій просто бути не може. Такі букети — це легкість і радість, яку гарантує вам команда DON PION кожен день, без перерв і вихідних.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter