Нагородження захисників Луганського летовища

17:08, 03 серпня 2017
Вікно
82 0

В Чернівцях 30 липня відбулося нагородження та вшанування пам’яті українських десантників за підтримки волонтерів та колишніх військовослужбовців. 

79 бійцям 80-ї окремої десантно-штурмової бригади в Будинку офіцерів вручили народну нагороду «За оборону Луганського аеропорту». Захід проводився з ціллю віддати належне українським бійцям, котрі продемонстрували хоробрість та героїзм під час захисту важливого стратегічного об’єкту — Луганського аеропорту.

Кожен такий захід та окрема допомога від волонтерів являється вагомим елементом для підтримки українських захисників та їхньої реабілітації.

Подія організована громадською організацією «Всеукраїнська спілка учасників бойових дій „Побратими України“» та громадською організацією «Добротворець».

Свої послуги з виробництва нагород та медалей для бійців АТО надала компанія «Гарант і Партнери», яка тривалий час співпрацює з державними та громадськими організаціями та активно приймає участь у нагородженнях.

«„Побратими України“ — професійна організація, яка оперативно реагує на військові дії, що склалися в різних регіонах України. Займається збором ресурсів, підключаючи різноманітні джерела для підтримки українських військовослужбовців. Співпрацювати з відповідальними людьми завжди приємно» — коментує менеджер з постачання компанії «Гарант і Партнери» Олександра Сенчурова.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter