Завдяки трансляціям матчів з відомого спортивно-розважального центру BB&T, штат Флорида, c початком сезону 2017-2018 рекламу Cooper&Hunter побачать не тільки місцеві фанати, а й шанувальники хокею в усьому світі.

Спонсорський контракт передбачає присутність бренду на різних інформаційних носіях, в тому числі на бортах льодової арени та на світлодіодних стрічках, а також підтримку хокейних матчів команди Флорида Пантерс. Незабаром після початку хокейного сезону 2017-2018, 26 жовтня 2017 р., відбудеться перший масштабний захід за підтримки компанії Cooper&Hunter — спонсорський вечір домашньої гри «Florida Panthers».

«У партнерстві з однією з провідних хокейних команд в країні ми зможемо залучити споживачів з усієї території Сполучених Штатів і розширити обізнаність про наш бренд серед шанувальників хокею у всьому світі. Для Cooper&Hunter велика честь бути спонсором команди, яка проходить зараз через безліч перспективних перетворень, разом з недавно приєдналися до колективу гравцями і тренером, — сказала Янни Анджелес, віце-президент компанії Comfortside LLC, ексклюзивного дистриб'ютора кліматичного обладнання Cooper&Hunter в США І Канади. — Після дослідження всіх можливостей по спонсорству хокею наш вибір припав на місцеву команду Флориди, яка знаходиться в тому ж штаті, де розташований наш головний офіс і центр логістики. Флорида є одним з найбільших ринків для постачальників кондиціонерів, і бренд Cooper&Hunter націлений створити глибокі емоційні зв'язки з шанувальниками Florida Panthers».

«Наше партнерство з Cooper&Hunter є природним, оскільки обидві наші організації знають про те, як залишатися "крутими" (прим.: cool, в перекладі з англ. — холодними) у Флориді, — сказав президент і головний виконавчий директор команди «Флорида Пантерc» Метт Колдвелл. — Ми раді співпрацювати з такою компанією як Cooper&Hunter, і сподіваємося на тісне партнерство з ними протягом довгих років».

Кілька місяців тому, після успішного партнерства з чемпіонатом світу з хокею, який проходив в Україні, Cooper&Hunter заявили, що хочуть розширити спонсорство, пов'язане з цією грою на льоду. У той час як бренд Cooper&Hunter націлений на масштабні глобальні проекти, його маркетингова і комунікаційна стратегія спрямована на локальні потреби в кожній країні, штаті або регіоні.

Швидкість і міць, надійність і витривалість, лід і прохолода, гарячі емоції і тепла атмосфера — все це загальні риси техніки Cooper&Hunter і гри в хокей. Це партнерство також є частиною соціальної відповідальності для компанії Cooper&Hunter, яка докладає постійні зусилля до сприяння в розвитку спорту, пропаганди здорового способу життя.

Про Florida Panthers (хокейний клуб НХЛ):

«Флорида Пантерс» входять в Атлантичний підрозділ Східної асоціації Національної хокейної ліги (НХЛ), штат Флорида. Клуб є частиною НХЛ з 1993 року. Будинком для хокейного клубу «Флорида Пантерс» є BB&T Центр, що належить Broward County BB&T. Центр є одним з кращих спортивно-розважальних центрів у світі, обслуговуючи Broward, Collier, Miami-Dade, Monroe і Palm Beach. Для отримання інформації про майбутні події за участю клубу відвідайте сайт www.thebbtcenter.com.

Про Cooper&Hunter:

Cooper&Hunter протягом 20 років пропонує повний спектр кліматичного обладнання дистриб'юторам в більш ніж 30 країнах світу. Кількість продуктів, які виробляються під торговою маркою C&H (Cooper&Hunter), вимірюється мільйонами одиниць. Cooper&Hunter став знаком якості і надійності кліматичного обладнання, приносячи комфортні інновації у повсякденне життя. Штаб-квартира Cooper&Hunter знаходиться в США, м. Майамі, штат Флорида.

Офіційне представництво Cooper&Hunter в Україні:

Київ, пр. Голосіївський, 132, 18 пов.

+38 (044) 461-79-82

http://cooperandhunter.com

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram