Телеканал ТЕТ стурбований позицією Держкіно стосовно скетчкому "Країна У"

17:52, 31 липня 2017
Вікно
223 0

В п’ятницю, 28 липня, телеканал ТЕТ отримав інформацію, що Держкіно надало екстрене завдання членам експертної комісії: проаналізувати скетч-шоу «Країна У», з метою корегування жанру та отримання нового статусу «кіно»  та, відповідно, нового ліцензування.

Ми не схильні вбачати в такій дивній позиції політичний підтекст, але іншого пояснення подібній позиції не знаходимо.

«Це дуже дивне рішення. «Країна У» — програма українського виробництва, яка вже не перший рік в ефірі. Чому саме зараз постало питання її «перекваліфікувати»? Якщо рішення по ТЕТу буде ухвалено, чи означає це, що те ж саме стосуватиметься каналів СТБ, НЛО та інших, хто активно використовує скетч-шоу та відносить їх, як і решта світу, до жанру «програми», які не потребують отримання прокатного посвідчення?», — прокоментувала ситуацію генеральний продюсер каналу Вікторія Левченко.

Наслідки таких дій і можливого рішення будуть відчутними для всієї телевізійної індустрії. Адже високим словом «кіно» тепер зможуть назвати ледь не кожне гумористичне шоу на українському ТБ. Важко навіть уявити, як Держкіно планує впоратися з такою кількістю роботи. Не хотілося б навіть припускати думку, що видача прокатних посвідчень може використовуватись як  інструмент політичного тиску. 

За додатковою інформацією звертайтеся до PR-директора телеканалу ТЕТ Руслана Керімова  - r.kerimov@tet.tv або  (067) 322 14 42

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter