Ми не схильні вбачати в такій дивній позиції політичний підтекст, але іншого пояснення подібній позиції не знаходимо.

«Це дуже дивне рішення. «Країна У» — програма українського виробництва, яка вже не перший рік в ефірі. Чому саме зараз постало питання її «перекваліфікувати»? Якщо рішення по ТЕТу буде ухвалено, чи означає це, що те ж саме стосуватиметься каналів СТБ, НЛО та інших, хто активно використовує скетч-шоу та відносить їх, як і решта світу, до жанру «програми», які не потребують отримання прокатного посвідчення?», — прокоментувала ситуацію генеральний продюсер каналу Вікторія Левченко.

Наслідки таких дій і можливого рішення будуть відчутними для всієї телевізійної індустрії. Адже високим словом «кіно» тепер зможуть назвати ледь не кожне гумористичне шоу на українському ТБ. Важко навіть уявити, як Держкіно планує впоратися з такою кількістю роботи. Не хотілося б навіть припускати думку, що видача прокатних посвідчень може використовуватись як  інструмент політичного тиску. 

За додатковою інформацією звертайтеся до PR-директора телеканалу ТЕТ Руслана Керімова  - r.kerimov@tet.tv або  (067) 322 14 42

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram